Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Producent Dźwięku Audioteka ​
new
Media
Wirtualna Polska Media

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
realizacja dźwięku
DAW Reaper​
korekta tekstu
audiobook
Opis stanowiska

Cześć!

Audioteka to mobilna platforma oferująca dostęp do audiobooków przez serwis www, aplikacje mobilne na smartfony, tablety i samochody. Dzięki współpracy z kluczowymi wydawnictwami posiada największą kolekcję audiobooków w Polsce - ponad 25 000 tytułów! Jest dostępna w ponad 10 językach, w tym polskim, czeskim, niemieckim, szwedzkim i hiszpańskim.

Jeżeli lubisz, kiedy ciągle coś się dzieje i nie ma nudy to praca w naszym zespole jest dla Ciebie!

Dołącz do AudiotekaGroup na stanowisku Producenta dźwięku​! 🚀

Czym będziesz się zajmować?

  • Kompleksową opieką nad procesem realizacji audiobooków, słuchowisk oraz podcastów
  • Realizacją nagrań, montażem i postprodukcją
  • Współpracą z lektorami przed nagraniami oraz w trakcie realizacji
  • Pracą z kalendarzem nagrań i dbałością o terminowość sesji
  • Prowadzeniem statystyk nagrań
  • Opracowaniem fonetycznym tekstów oraz bieżącą korektą w trakcie nagrań
  • Wprowadzaniem poprawek do nagranych materiałów

Chcemy, aby do naszego zespołu dołączyła osoba, która:

  • Posiada portfolio swoich prac: próbek nagrań, realizacji dźwiękowych (dołącz je podczas aplikowania bądź podeślij link abyśmy mogli się z nimi zapoznać)
  • Posiada doświadczenie w realizacji i postprodukcji audiobooków oraz podcastów
  • Zna wtyczki Izotope oraz potrafi obsługiwać DAW Reaper​
  • Sprawnie obsługuje sprzęt do realizacji nagrań oraz komputer w środowisku macOS
  • Potrafi analizować i wykonywać korekty tekstu
  • Jest staranna w działaniu i dba o szczegóły
  • Jest dyspozycyjna - realizacja zadań w ramach ustalonego harmonogramu pracy zmianowej
  • Posiada wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole oraz wysoką kulturę osobistą

Co zyskasz:

  • Atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wsparcie
  • Otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły oraz przestrzeń na kreatywne rozwiązania
  • Możliwość rozwoju w ramach Holdingu
  • Dużą swobodę w działaniu bez nadmiaru procedur i biurokracjiswobodna atmosfera
  • brak dress codu
  • system kafeteryjny
  • parking dla rowerów i samochodów
  • karta sportowa
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka medyczna