• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskDesignUX/UIProduct Designer
    Product Designer
    new
    Design
    Wirtualna Polska Media

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Figma

    projektowanie

    UX/UI

    Opis stanowiska

    Cześć!

    Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru, który dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspiruje w codziennych decyzjach.

    Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie. Codziennie pomagamy naszym użytkownikom w sprawach ważnych i nietypowych.

    Jeżeli lubisz, kiedy ciągle coś się dzieje i nie ma nudy to praca w naszym zespole jest dla Ciebie!

    Dołącz do Wirtualnej Polski na stanowisku Product Designer​! 🚀

     Czym będziesz się zajmować?

    • Projektowaniem interfejsów (UI) i doświadczeń użytkownika (UX) oraz tworzeniem dokumentacji projektowej dla naszych produktów cyfrowych
    • Tworzeniem makiet o zróżnicowanym poziomie szczegółowości (wireframes, lo-fi, hi-fi) oraz interaktywnych prototypów, które wizualizują koncepcje projektowe
    • Uczestnictwem w procesie projektowym na każdym jego etapie: od fazy odkrywania, po monitorowanie wyników i iteracyjne wprowadzanie zmian na podstawie feedbacku
    • Zapewnianiem użyteczności i dostępności projektowanych rozwiązań
    • Współpracą przy opracowywaniu i analizowaniu wskaźników mierzenia poziomu UX w organizacji
    • Przeprowadzaniem badań z użytkownikami oraz analizowaniem danych w celu optymalizacji doświadczeń użytkownika
    • Współpracą z różnymi interesariuszami, w tym zespołem produktowym, programistami i menedżerami produktu
    • Prowadzeniem warsztatów i prezentacji projektów dla zespołów wewnętrznych oraz partnerów biznesowych
    • Monitorowaniem trendów w dziedzinie projektowania i proponowanie zmian w celu ciągłego doskonalenia naszych produktów​

    Chcemy, aby do naszego zespołu dołączyła osoba, która:

    • Ma doświadczenie w projektowaniu produktów cyfrowych poparte portfolio na stanowisku UX/UI lub product design (min. 3 lata)
    • Jest na bieżąco z trendami w projektowaniu
    • Może powiedzieć, że Figma nie ma dla niej tajemnic (design systemy, variables/tokens)
    • Wie jak przenosić swoje pomysły na konkretne rozwiązania m.in. makiety, prototypy, wireframes, user flows
    • Cechuje się kreatywnością, dbałością o szczegóły i wyczuciem estetyki
    • Potrafi dobrze zaprezentować i uargumentować proponowane rozwiązania
    • Ma analityczne podejście do projektowania, umie interpretować dane i opinie użytkowników
    • Umie stosować różnorodne metody i narzędzia badawczych w zależności od rodzaju projektu
    • Potrafi zarządzać w czasie wieloma zadaniami o zmiennych priorytetach
    • Ceni sobie dobrą komunikację i współpracę zespołową z różnymi działami

    Co zyskasz:

    • Atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wsparcie
    • Otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły oraz przestrzeń na kreatywne rozwiązania
    • Możliwość rozwoju w ramach Holdingu
    • Dużą swobodę w działaniu bez nadmiaru procedur i biurokracji

    Oferujemy:

    • swobodna atmosfera
    • brak dress codu
    • szkolenia i konferencje
    • możliwość pracy hybrydowej
    • system kafeteryjny
    • parking dla rowerów i samochodów
    • integracje i celebracje
    • akcje CSR
    • platforma szkoleniowo rozwojowa