• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaDesignUX/UIProduct Designer
    Product Designer
    new
    Design
    Wirtualna Polska Media

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Figma
    UI
    projektowanie
    ux

    Opis stanowiska

    Cześć!

    Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru, który dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspiruje w codziennych decyzjach.

    Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie. Codziennie pomagamy naszym użytkownikom w sprawach ważnych i nietypowych.

    Jeżeli lubisz, kiedy ciągle coś się dzieje i nie ma nudy to praca w naszym zespole jest dla Ciebie!

    Dołącz do Wirtualnej Polski na stanowisku Product Designer​! 🚀

     Czym będziesz się zajmować?

    • Projektowaniem interfejsów (UI) i doświadczeń użytkownika (UX) oraz tworzeniem dokumentacji projektowej dla naszych produktów cyfrowych
    • Tworzeniem makiet o zróżnicowanym poziomie szczegółowości (wireframes, lo-fi, hi-fi) oraz interaktywnych prototypów, które wizualizują koncepcje projektowe
    • Uczestnictwem w procesie projektowym na każdym jego etapie: od fazy odkrywania, po monitorowanie wyników i iteracyjne wprowadzanie zmian na podstawie feedbacku
    • Zapewnianiem użyteczności i dostępności projektowanych rozwiązań
    • Współpracą przy opracowywaniu i analizowaniu wskaźników mierzenia poziomu UX w organizacji
    • Przeprowadzaniem badań z użytkownikami oraz analizowaniem danych w celu optymalizacji doświadczeń użytkownika
    • Współpracą z różnymi interesariuszami, w tym zespołem produktowym, programistami i menedżerami produktu
    • Prowadzeniem warsztatów i prezentacji projektów dla zespołów wewnętrznych oraz partnerów biznesowych
    • Monitorowaniem trendów w dziedzinie projektowania i proponowanie zmian w celu ciągłego doskonalenia naszych produktów​

    Chcemy, aby do naszego zespołu dołączyła osoba, która:

    • Ma doświadczenie w projektowaniu produktów cyfrowych poparte portfolio na stanowisku UX/UI lub product design (min. 3 lata)
    • Jest na bieżąco z trendami w projektowaniu
    • Może powiedzieć, że Figma nie ma dla niej tajemnic (design systemy, variables/tokens)
    • Wie jak przenosić swoje pomysły na konkretne rozwiązania m.in. makiety, prototypy, wireframes, user flows
    • Cechuje się kreatywnością, dbałością o szczegóły i wyczuciem estetyki
    • Potrafi dobrze zaprezentować i uargumentować proponowane rozwiązania
    • Ma analityczne podejście do projektowania, umie interpretować dane i opinie użytkowników
    • Umie stosować różnorodne metody i narzędzia badawczych w zależności od rodzaju projektu
    • Potrafi zarządzać w czasie wieloma zadaniami o zmiennych priorytetach
    • Ceni sobie dobrą komunikację i współpracę zespołową z różnymi działami

    Co zyskasz:

    • Atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wsparcie
    • Otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły oraz przestrzeń na kreatywne rozwiązania
    • Możliwość rozwoju w ramach Holdingu
    • Dużą swobodę w działaniu bez nadmiaru procedur i biurokracji

    Oferujemy:

    • swobodna atmosfera
    • brak dress codu
    • szkolenia i konferencje
    • możliwość pracy hybrydowej
    • system kafeteryjny
    • parking dla rowerów i samochodów
    • integracje i celebracje
    • akcje CSR
    • platforma szkoleniowo rozwojowa