• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćKsięgowa/y
    Księgowa/y
    Finanse
    WMP Księgowość sp. z o.o.

    Księgowa/y

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    prawo podatkowe
    Ustawa o rachunkowości
    dobra organizacja pracy
    odpowiedzialność
    praca w grupie
    skuteczna komunikacja
    terminowość

    Mile widziane

    comarch optima

    Opis stanowiska

    Jesteśmy kancelarią księgowo – podatkową działającą od 2014 roku.

    Dynamicznie się rozwijamy, dzięki czemu obecnie obsługujemy ponad 600 klientów i zatrudniamy około 40 osób. W naszym zespole kładziemy duży nacisk na dzielenie się wiedzą i rozwój kompetencji naszych pracowników, dlatego nieustannie się kształcimy, a rozwiązań dla ciekawszych i bardziej skomplikowanych zagadnień poszukujemy wspólnie.

    Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Księgowa/y

    Zakres obowiązków:

    • kompleksowa obsługa klientów
    • bieżący kontakt z klientami w zakresie prowadzonych rozliczeń
    • księgowanie dokumentów źródłowych
    • sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów
    • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
    • kontakt z urzędami skarbowymi i innymi instytucjami publicznymi w zakresie prowadzonych rozliczeń

    Nasze oczekiwania:

    •  wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki) lub ukończone technikum ekonomiczne albo kurs z zakresu księgowości/rachunkowości/podatków
    • doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości min. 2 lata
    • doświadczenie w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych
    • znajomość obowiązujących przepisów prawnych w zakresie rachunkowości i podatków
    • dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
    • umiejętność obsługi programu finansowo-księgowego Comarch Optima.

    Oferujemy:

    • elastyczny wybór formy zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin
    • możliwości rozwoju zawodowego
    • szkolenia merytoryczne i dofinansowanie do kursów
    • możliwość pracy zdalnej
    • prywatną opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia grupowego
    • spotkania integracyjne
    • wsparcie całego zespołu, również doradców podatkowych- nie tylko w okresie wdrożenia
    • brak dress code'u

    Prosimy o przesłanie CV mailem na adres: rekrutacja@wynajmistrz.com oraz wypełnienie formularza aplikacyjnego na stanowisko Księgowa/y, na naszej stronie internetowej: https://wynajmistrz.pl/kariera

    W CV prosimy zawrzeć następujący zapis: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."