Oferty
Kierownik Wydziału Konstrukcyjnego
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

AutoCAD

Investor

Microsoft Office

dobra organizacja pracy

konstrukcje

język angielski

Mile widziane

branża zbrojeniowa

zarządzanie projektami

Opis stanowiska

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. to organizacja, która zajmuję się produkcją i serwisem sprzętu łączności na potrzeby Sił Zbrojnych oraz pozostałych służb mundurowych.

Spółka oferuje również sprzęt, wykorzystywany na stanowiskach dowodzenia i kierowania różnych szczebli SZ RP. Ponadto, jako operator satelitarny, WZŁ-1 S.A. mogą świadczyć usługi zarówno dla sektora wojskowego, jak i cywilnego.

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji oraz nowymi, zaawansowanymi projektami, do zespołu WZŁ-1 S.A. poszukujemy: Kierownika Wydziału Konstrukcyjnego.

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • kierowanie zespołem konstrukcyjnym liczącym 20 osób,
  • bieżące monitorowanie w ramach cyklicznych przeglądów terminowego i jakościowego wykonywania powierzonych zadań konstruktorom w ramach zespołów konstrukcyjnych dla kliku projektów jednocześnie,
  • zapewnienie rozwoju kompetencji pracowników niezbędnych do realizacji projektów.

Kompetencje, których szukamy:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie na zbliżonym stanowisku w firmie produkcyjnej przy produkcji jednostkowej/małoseryjnej, w zakresie pracy z zespołem konstrukcyjnym,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • znajomość oprogramowania AutoCad, Inventor,  MS Office,
  • doskonała organizacja pracy (także pod presją czasu),
  • umiejętność ustalania priorytetów dla zespołu, samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym,
  • mile widziana znajomość branży zbrojeniowej,
  • dodatkowym atutem będzie Posiadane Poświadczenia Bezpieczeństwa o klauzuli TAJNE, NATO SECRET, EU SECRET.

W ramach współpracy oferujemy:

  • stabilne i rozwojowe miejsce pracy,
  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji,
  • umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna, PPE, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, karta sportowa),
  • nagrodę kwartalną,
  • ciekawe projekty w branży przemysłu obronnego,
  • przyjazną atmosferę pracy.