• Wszystkie ofertyKatowiceMarketingMarketingManager ds. mediów społecznościowych
    Manager ds. mediów społecznościowych
    Marketing
    Work Develops

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    copywriting
    social media
    marketing
    marketing manager
    Google Analytics
    Angielski

    Mile widziane

    Meta Ads
    Canva
    photoshop

    Opis stanowiska

    PFM zrzesza liczne spółki z różnych sektorów w zorganizowaną strukturę holdingową. Nasze podmioty działają w najprężniej rozwijających się obszarach takich jak energia odnawialna, rynek nieruchomości, cyfryzacja oraz IT, marketing, rynek pracy, transport, edukacja i szkolenia. Z każdym rokiem dochodzą nowe projekty, które mają naszą szczególną uwagę, dzięki czemu rozwijają się prężnie i tworzą nowe perspektywy dla dalszych inwestycji. Dysponujemy zespołem doświadczonych ekspertów, którzy posiadają szeroką wiedzę z zakresu marketingu internetowego, mamy masę nowych pomysłów gotowych na realizację.

    Chcesz do nas dołączyć? Świetnie! Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Social Media Manager.

    Szukamy osoby z dobrym warsztatem copywriterskim, która nie tylko będzie umiała zarządzać mediami społecznościowymi, ale też będzie znała zasady pisania dobrych, sprzedażowych treści m.in. na strony WWW i Landing Page.

    Czym będziesz się zajmować?

    • Zarządzaniem mediami społecznościowymi (Facebookiem, Instagramem, X'em, TikTok'iem, YouTubem i Discordem. Komunikacja będzie się odbywała zarówno w języku PL jak i ENG. Do codziennych obowiązków takiej osoby będzie należało:
    • Optymalizacją treści pod kątem wyszukiwarek internetowych (dobór słów kluczowych, struktura tekstu, meta tagi).
    • Pisaniem treści sprzedażowych (copy sales) na strony WWW i landing pages.
    • Prowadzeniem badań i analizowaniem potrzeb oraz preferencji grupy docelowej (Monitorowanie działań konkurencji i trendów rynkowych.
    • Pracą z narzędziami do analizy i optymalizacji

    Czego oczekujemy?

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomości obsługi narzędzi do publikacji postów jak Publer czy Hootsuite
    • Umiejętności copywriterskich
    • Znajomości narzędzi analitycznych (Google Analytics, Ahrefs, SEMrush)
    • Umiejętności pracy z narzędziami do e-mail marketingu (Mailchimp, HubSpot).
    • Podstawowej znajomość UX/UI:
    • Znajomości j. angielskiego na poziomie min. B2

    Mile widziane:

    • Znajomość systemów reklamowych Meta Ads
    • Znajomość narzędzi do tworzenia i edycji grafik (np. Canva, Adobe Photoshop)

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Wynagrodzenie 4500-7000zł netto
    • Umowę zlecenie/o pracę/B2B – w zależności od Twoich preferencji
    • Komfortowe miejsce pracy w nowoczesnym biurze w Katowicach
    • Dodatkowe systemy benefit, pakiet sportowy Medicover Sport oraz prywatna opieka medyczna Polmed
    • Zapewniamy pełne wdrożenie z wykorzystywanych technologii oraz systemów
    • Pracujemy stacjonarnie, z możliwością pracy zdalnej, gdy sytuacja będzie tego wymagała

    1 164 - 1 811 USD

    Dowolna