• Wszystkie ofertyŚwidnikInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier ds. zdatności lotu
    Inżynier ds. zdatności lotu
    new
    Inżynieria
    WSK "PZL-Świdnik" S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    lotnictwo
    aerodynamika
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zadania: 

    • Uczestniczenie w opracowywaniu analiz niezawodnościowych zgodnie z wymaganiami przepisów lotniczych, 
    • Przygotowywanie oceny zagrożeń funkcjonalnych i analiz bezpieczeństwa systemów metodą FMEA, 
    • Opracowywanie klasyfikacji zdarzeń lotniczych i udział w procedowaniu działań związanych ze zdarzeniami lotniczymi, 
    • Zarządzanie Wykazem Części Krytycznych.

    Wymagania: 

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki lotnicze lub mechaniczne), 
    • Wiedza z zakresu aerodynamiki, budowy, projektowania oraz eksploatacji statków powietrznych (zwłaszcza śmigłowców),
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1, 
    • Kompetencje miękkie: analityczne myślenie, umiejętność pracy w zespole, orientacja na cel, dobra organizacja pracy własnej, umiejętności komunikacyjne, proaktywność i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań.

    Oferujemy: 

    • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu, 
    • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 
    • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, 
    • Opieka medyczna i pakiet socjalny.