• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaMediaEvent Manager
    Event Manager
    Media
    el padre

    el padre

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    manager
    doradztwo
    pomysłowość
    Ms office
    dobra organizacja pracy
    elastyczność
    multitasking
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Warszawa

    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    Event Manager koordynuje i realizuje kampanie event marketingowe, zarządza projektami, współpracuje z innymi pracownikami agencji, podwykonawcami, buduje relacje z klientami.

    Wymagane umiejetnosci:

    • Organizacja, budżetowanie, koordynacja i produkcja eventów oraz innych działań marketingowych.
    • Opracowanie ofert, kosztorysów, negocjowanie warunków współpracy.
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami agencji.
    • Wspieranie klienta (tj. oferowanie mu doradztwa i przydatnych materiałów w pracy związanych z działaniami marketingowymi i eventowym).
    • Monitorowanie efektów realizowanych działań.
    • Dbałość o zapewnienie jak najwyższego poziomu proponowanych przez agencję i jej podwykonawców usług i produktów na rzecz klienta.
    • Stały kontakt z klientem, zbieranie niezbędnych informacji do przygotowanie oferty.
    • Kontraktowanie podwykonawców i negocjowanie warunków współpracy.
    • Doskonałe zdolności organizacyjne interpersonalne i negocjacyjne.
    • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla klienta.
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook, Teams).
    • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Oczekiwania:

    Poszukujemy osób z pasją, miłych i niekonfliktowych, które cenią dobrą atmosferę w pracy i jednocześnie skutecznie realizują powierzone zadania, są dynamiczne, otwarte na nowe wyzwania, staranne, kreatywne, zaangażowane i wykazują inicjatywę, lubią prace w zespole, posiadają wiarygodne portfolio i wytrwale dążą do celu.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji oraz premię za osiągane wyniki.
    • Współtworzenie ciekawych i innowacyjnych kampanii marketingowych.
    • Współpracę z Ludźmi, którzy wierzą w to co robią i lubią swoją pracę.