• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Specjalista Google Ads
    Specjalista Google Ads
    Marketing
    Wykreowani

    Wykreowani

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna
    Wykreowani

    Wykreowani

    Cześć! Jesteśmy agencją marketingową WYKREOWANI.PL i pomagamy firmom kreować ich biznesy w Internecie. Specjalizujemy się w kampaniach Google Ads, Facebook Ads, SEO, Content Marketingu i analityce internetowej. Szukasz miejsca do rozwoju i nowych możliwości? Dołącz do naszego WYKREOWANEGO zespołu!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Performance
    SEM
    Google Ads

    Mile widziane

    LinkedIn Ads
    allegro ads
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy agencją marketingu internetowego, która swoją przewagę buduje wokół zadowolenia klientów. Działamy kompleksowo i skutecznie – zwiększamy pozycje i poprawimy konwersje firm z różnych branż. Umiejętność samodzielnej pracy, elastyczność i poczucie humory to podstawowy pakiet cech każdego pracownika – atmosfera w biurze ma dla nas ogromne znaczenie.

    Specjalista Google Ads, PPC, (oraz fajnie jeśli Meta Ads),

    Tym razem do naszego wykreowanego zespołu poszukujemy specjalisty Google Ads oraz reklam w modelu PPC (i mile widziane Facebook Ads). Jeśli potrafisz skutecznie tworzyć i optymalizować kampanie, nie boisz się eksperymentować ale masz w głowie jak ważne są wyniki dla klientów to być może to praca stworzona dla Ciebie!

    Co oferujemy?:

    • Całkowicie przyjazną i luźną atmosferę w pracy,
    • Praca w pełni zdalna w trybie HO
    • Skuteczny onboarding
    • Bardzo dużą swobodę działania i realizacji swoich pomysłów,
    • Możliwości rozwoju i wsparcia ze strony całego działu

    Za co będziesz odpowiedzialny na tym stanowisku?:

    • Prowadzenie kampanii w usłudze Google Ads (oraz Meta Ads) a w tym:
    • Przygotowanie kampanii od momentu utworzenia konta do uruchomienia reklamy
    • Optymalizacji kampanii na podstawie danych o konwersji
    • Cykliczne optymalizowanie i poprawianie powierzonych kont reklamowych
    • Tworzenie comiesięcznych raportów wyników dla klientów
    • Komunikacja z opiekunem klienta

    Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

    • Posiadasz minimum roczne doświadczenie przy tworzeniu i zarządzaniu kampaniami Google Ads
    • Posiadasz certyfikaty Google Ads Specjalist
    • Umiesz tworzyć kampanię: Paid Search, PLA, GDN, Youtube
    • Umiesz mierzyć konwersję i na tej podstawie optymalizować kampanię
    • Znasz od podszewki Google Analytics oraz Google Ads Editor
    • Znasz Menadżera Reklam Facebook oraz umiesz wdrożyć pixel Fb
    • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu: html oraz cms Wordpress
    • Rozumiesz dlaczego strony internetowe konwertują i wiesz jak to poprawić
    • Nie sprawia Ci problemu komunikacja i współpraca z zespołem agencji,
    • Jesteś odpowiedzialny i wywiązujesz się z powierzonych zadań i obowiązków

    Wprost perfekcyjne jeśli:

    • Masz doświadczenie zdobyte w agencji interaktywnej lub w inny sposób potwierdzone wynikami
    • Znasz Allegro Ads lub Criteo
    • Znasz WP Ads
    • Znasz Linkedin Ads
    • Znasz język angielski

    Jak wygląda rekrutacja:

    1. Wyślij nam swoje CV

    2. Jeśli nas zaciekawi od razu do Ciebie zadzwonimy.

    3. Podczas rozmowy porozmawiamy o Twoich i Naszych oczekiwaniach

    4. W kolejnym kroku spotkamy się na żywo i ustalimy warunki współpracy

    5. Powitamy Cię w naszym zespole i pomożemy zadomowić się na dobre

    UWAGA!

    W wiadomości do nas oprócz CV napisz jak według Ciebie powinna wyglądać idealna kampania na pozyskiwanie leadów dla agencji marketingu internetowego - jakie typy kampanii? jakie ustawienia? na co zwrócił byś uwagę? (tych treści nigdy nie wykorzystamy, nigdzie nie opublikujemy i są nam potrzebne jedynie do wstępnej weryfikacji Twoich umiejętności.

    Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez formularz "Aplikuj Teraz")

    Zastrzegamy prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane CV.

    1 682 - 2 458 USD

    B2B