Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik Projektu
PM
Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
zarządzanie projektem
Angielski
priorytetyzacja
skuteczna komunikacja
Mile widziane
MS Project
Prince 2
Agile
Opis stanowiska

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. to organizacja, której 90% sprzedaży stanowi produkcja mobilnych systemów łączności naziemnej i satelitarnej. Spółka oferuje również inny sprzęt, wykorzystywany na stanowiskach dowodzenia i kierowania różnych szczebli Sił Zbrojnych RP.

Zespół WZŁ 1 aktualnie liczy około 270 osób.

Miejsce pracy: ul. Warszawska 22c, Zegrze Południowe

MISJA

Wspieramy narodowe bezpieczeństwo dostarczając niezawodne systemy łączności i dowodzenia.

WIZJA

Tworzyć wyjątkowy zespół ludzi zjednoczonych pasją do kreowania przełomowych rozwiązań w systemach łączności dla rynku militarnego i cywilnego.

WARTOŚCI

1. Poszanowanie czasu i zasobów.

2. Dotrzymywanie zobowiązań (wiarygodność).

3. Różnorodność w myśleniu, jedność w działaniu.

W związku z ciągłym rozwojem organizacji i realizowanymi projektami poszukujemy Kierownika Projektu.

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • Monitorowanie i raportowanie realizacji prowadzonych projektów w zakresie zgodności z umową,
  • Przygotowywanie i uzgadnianie harmonogramów projektów,
  • Zarządzanie i koordynacja procesów dostarczania powierzonych do realizacji projektów,
  • Odpowiedzialność za identyfikację ryzyka, monitorowanie i raportowanie ryzyka
  • w projekcie,
  • Rekomendacje w zakresie rozwiązań strategicznych, ustalania priorytetów
  • dla realizowanych zadań oraz wykorzystania zasobów,
  • Koordynacja w zakresie komunikacji z Klientami wewnętrznym i zewnętrznym
  • w ramach prowadzonych projektów,
  • Udział w procesie negocjacji umów z perspektywy ich przyszłej realizacji w strukturze projektu,
  • Nadzór nad terminową i jakościową realizacją zadań zadeklarowanych przez poszczególne jednostki organizacyjne,
  • Organizowanie spotkań z interesariuszami projektu, przeglądu projektów.

Kompetencje, których szukamy:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość metodologii zarządzania projektami,
  • doświadczenie w zakresie zarządzania projektami,
  • znajomość pakietu MS Office (w tym MS Project),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, orientacja na szczegóły i rzetelność,
  • otwartość na nową wiedzę i doświadczenia.

W ramach współpracy oferujemy:

  • stabilne i rozwojowe miejsce pracy,
  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji,
  • umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna, PPE, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą),
  • ciekawe projekty w branży przemysłu obronnego,
  • przyjazną atmosferę pracy.
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna, PPE, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS w tym wczasy pod gruszą, karta sportowa Medicover Sport),