Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik Wydziału Technologicznego
Inżynieria
Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
dokumentacja techniczna
AutoCAD
inventor
Ms office
Corel Draw
Opis stanowiska

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. to organizacja, która zajmuję się produkcją i serwisem sprzętu łączności na potrzeby Sił Zbrojnych oraz pozostałych służb mundurowych.

Spółka oferuje również sprzęt, wykorzystywany na stanowiskach dowodzenia i kierowania różnych szczebli SZ RP. Ponadto, jako operator satelitarny, WZŁ-1 S.A. mogą świadczyć usługi zarówno dla sektora wojskowego, jak i cywilnego.

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji oraz nowymi, zaawansowanymi projektami, do zespołu WZŁ-1 S.A. poszukujemy:

Kierownika Wydziału Technologicznego

Miejsce pracy: ul. Warszawska 22c, Zegrze Południowe

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • analiza otrzymanej dokumentacji technicznej, opracowywanie procesów technologicznych, określanie niezbędnych norm czasowych i materiałowych oraz oprzyrządowania specjalnego do realizacji przyjętych procesów wytwarzania,
  • sprawowanie nadzoru technologicznego nad procesami wytwórczymi opracowanych wyrobów, wprowadzanie uzasadnionych zmian w tych procesach i aktualizowanie dokumentacji technologicznej,
  • podejmowanie decyzji w zakresie korygowania norm czasowych i materiałowych zespołów technologicznych i wprowadzanie tych zmian do dokumentacji technologicznej,
  • wdrażanie innowacji przy opracowywaniu nowych wyrobów/zespołów i procesów technologicznych.
  • nadzorowanie i koordynowanie prac wydziału i podległych specjalistów w Wydziale Technologicznym.

Kompetencje, których szukamy:

  • wykształcenie wyższe techniczne- technologia, organizacja produkcji lub pokrewne
  • doświadczenie na zbliżonym stanowisku w firmie produkcyjnej przy produkcji jednostkowej/małoseryjnej, w zakresie optymalizacji i usprawniania procesów, prowadzenia projektów produkcyjnych w międzynarodowym środowisku,
  • umiejętność projektowania procesów technologicznych mechaniczno/elektrycznych, znajomość norm serii ISO 9000,
  • Znajomość oprogramowania AutoCad, Inventor, MS Office, Corel Draw,
  • doskonała organizacja pracy (także pod presją czasu), umiejętność ustalania priorytetów, samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu,
  • chęć zdobywania nowych umiejętności i wiedzy dotyczących procesów wytwarzania;
  • asertywność i nastawienie na realizację zadań,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej,
  • mile widziana znajomość branży zbrojeniowej,
  • dodatkowym atutem będzie posiadane Poświadczenie Bezpieczeństwa o klauzuli TAJNE, NAO SECRET, EU SECRET.

W związku z pracą przy wytwarzaniu i obrocie wyrobami koncesjonowanymi kandydat powinien dostarczyć:

1. Zapytanie o udzielenie informacji i osobie (KRK)- niekaralność.

2. Orzeczenie lekarskie dedykowane do ww. specyfikacji pracy

3. Orzeczenie psychologiczne jw.

W ramach współpracy oferujemy:

  • stabilne i rozwojowe miejsce pracy,
  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji,
  • umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna, PPE, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, karta sportowa),
  • nagrodę kwartalną,
  • ciekawe projekty w branży przemysłu obronnego,
  • przyjazną atmosferę pracy.