Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Team Leader Zespołu księgowości
new
Finanse
WZ Partners

WZ Partners
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
Microsoft Office
Opis stanowiska

Grupa WZ Partners to firma rodzinna, której obecność na polskim rynku sięga 1992 roku. Początki naszej działalności związane były z usługami księgowymi, wokół których, na przestrzeni już niemal 30 lat powstała marka wspierająca Klientów i oferująca najwyższy poziom usług w obszarach rachunkowym, kadrowym, płacowym, podatkowym oraz IT.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór i zarządzanie Zespołem
  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów rachunkowości
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne, Klientów oraz dla instytucji zewnętrznych
  • weryfikacja rachunkowa i podatkowa zapisów księgowych wprowadzonych przez Zespół
  • weryfikacja i wprowadzanie zapisów do księgi głównej
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • nadzór nad kalkulacją płynności finansowej Klientów
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • bieżące wsparcie zarządcze Klientów

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3-5 letnie doświadczenie w samodzielnej pracy w dziale księgowości
  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i rachunkowość, Ekonomia)
  • znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego lub niemieckiego
  • obsługa systemu księgowego Comarch ERP Optima
  • sprawna obsługa MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • umiejętności w zakresie zarządzania zespołem, delegowania obowiązków oraz organizowania czasu pracy własnego i podległego zespołu
  • rzetelność, skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność
  • wiedza z zakresu MSSF (Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej) – mile widziane

Oferujemy:

  • komfortowe warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy Multisport
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • współpracę z renomowanymi Klientami z Polski oraz międzynarodowymi grupami kapitałowymi
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • unikatowe narzędzia wspierające organizację pracy
  • wsparcie w związku z relokacją w przypadku kandydatów spoza Poznania i okolic
  • nowoczesne, wygodne biuro w centrum Poznania, blisko PKP/PKS

Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez Wysoccy Zaborowscy Partners Sp. K. w ramach rekrutacji na stanowisko: Team Leader Zespołu księgowości.”