Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Konstruktor Systemów Zasilania
new
Inżynieria
Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
AutoCAD
inventor
Opis stanowiska

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. to organizacja, której 90% sprzedaży stanowi produkcja mobilnych systemów łączności naziemnej i satelitarnej. Spółka oferuje również inny sprzęt, wykorzystywany na stanowiskach dowodzenia i kierowania różnych szczebli Sił Zbrojnych RP.

Zespół WZŁ 1 aktualnie liczy około 270 osób.

Miejsce pracy: Zegrze Południowe, ul. Warszawska 22c

MISJA

Wspieramy narodowe bezpieczeństwo dostarczając niezawodne systemy łączności i dowodzenia.

WIZJA

Tworzyć wyjątkowy zespół ludzi zjednoczonych pasją do kreowania przełomowych rozwiązań w systemach łączności dla rynku militarnego i cywilnego.

WARTOŚCI

1. Poszanowanie czasu i zasobów.

2. Dotrzymywanie zobowiązań (wiarygodność).

3. Różnorodność w myśleniu, jedność w działaniu.

W związku z ciągłym rozwojem organizacji i realizowanymi projektami poszukujemy Konstruktora Systemów Zasilania.

Obowiązki:

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej dla instalacji zasilających obejmujących między innymi agregaty prądotwórcze, zasilacze awaryjne, zasilacze prądu stałego,
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej rozdzielnic elektrycznych w aparatowniach łączności,
  • Uczestniczenie w przygotowywaniu koncepcji nowych wyrobów,
  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym w celu optymalizacji projektu,
  • Przygotowywanie koncepcji i analiz technicznych nowych wyrobów,
  • Opracowywanie, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, dokumentacji technicznej wyrobu/zespołów w zakresie zgodnym opracowaną koncepcją lub z potrzebami Zamawiającego,
  • Aktualizacja istniejącej dokumentacji technicznej i dostosowanie jej do nowych rozwiązań technologicznych lub nowych wymagań Zamawiającego,
  • Opracowywanie, w zakresie własnych kompetencji, wymagań technicznych na materiały potrzebne do produkcji skonstruowanych zespołów,
  • Opracowywanie w wymaganych przypadkach instrukcji sprawdzania skonstruowanych wyrobów/zespołów,
  • Wsparcie merytoryczne i ocena wyników badań laboratoryjnych skonstruowanych wyrobów/zespołów,
  • Ścisła współpraca z innymi konstruktorami oraz innymi pracownikami Spółki w trakcie realizacji powierzonych zadań,
  • Sprawowanie nadzoru merytorycznego nad realizacją modeli lub prototypów skonstruowanych wyrobów/zespołów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: elektrotechnika i pokrewne,
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej, projektowej lub serwisu,
  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji konstrukcyjnej w programie AutoCad, znajomość Autodesk Inventor będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność przygotowywania dokumentów w programach pakietu Microsoft Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Zapytanie o udzielenie informacji o osobie (KRK) – niekaralność
  • Orzeczenie lekarskie dedykowane do ww. specyfikacji pracy
  • Orzeczenie psychologiczne jw.

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Pracowniczy Program Emerytalny i opiekę medyczną.
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna, PPE, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS w tym wczasy pod gruszą, karta sportowa Medicover Sport),