Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Analityk z językiem niemieckim – zespół ds. raportowania i fakturowania
new
Finanse
Xceedance Polska

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
język angielski
Język niemiecki
excel
Opis stanowiska

Dlaczego pokochasz pracę w Xceedance:

Ludzie - jesteśmy zróżnicowaną grupą kochających zabawę ludzi o różnych talentach, ale wszyscy koncentrujemy się na jednym celu - dostarczaniu naszym klientom najlepszych możliwych usług.

Nasza pozycja w branży ubezpieczeniowej - Xceedance wspiera ubezpieczycieli, reasekuratorów i brokerów na całym świecie. Umożliwiamy naszym klientom prowadzenie operacji, wdrażanie technologii i poprawę wydajności. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że jesteśmy w czołówce branży, odgrywając wiodącą rolę we wspieraniu rozwoju naszych klientów.

Twój rozwój - nie tylko mówimy o Twoim rozwoju, mamy rygorystyczny zestaw zasad, które napędzają Twój rozwój miesiąc po miesiącu. Regularne szkolenia, mentoring, networking. Plus własny budżet na rozwój.

Czy ta praca jest dla mnie?

W tej roli będziesz śledzić płatności i upewniać się, że konta są dokładne. Niezależnie od tego, czy chcesz wykorzystać swoje wcześniejsze doświadczenie, czy rozpocząć swoją pierwszą rolę, musisz być w stanie szybko się uczyć i korzystać z programów szkoleniowych, aby krok po kroku rozwijać swoje umiejętności finansowe.

Twój wpływ:

Oto niektóre ze sposobów, w jakie będziesz mieć wpływ na naszą działalność:

Napędzanie długoterminowych relacji z naszymi klientami - będziesz w stałym kontakcie z Ubezpieczycielami Technicznymi, którzy pracują dla naszych klientów z branży ubezpieczeniowej. W oparciu o ich potrzeby i prośby będziesz tworzyć faktury za usługi, które wykonujemy w ich imieniu.

Informowanie kluczowych graczy na bieżąco - będziesz przygotowywać raporty z częstotliwością tygodniową, miesięczną i kwartalną, aby upewnić się, że inni są świadomi tego, co jest aktualne.

Opanowanie szczegółów - po otrzymaniu płatności będziesz wprowadzać szczegóły do naszego systemu, dbając o to, aby takie rzeczy jak podział podatku i kraj pochodzenia były prawidłowe.

Jak będziesz się rozwijać na tym stanowisku:

Krok po kroku dowiesz się, w jaki sposób Xceedance wspiera ubezpieczycieli, reasekuratorów i brokerów na całym świecie. Umożliwiamy naszym klientom prowadzenie operacji, wdrażanie najnowocześniejszych technologii i poprawę ich wydajności. Zdobywając doświadczenie z pierwszej ręki, dowiesz się, jak to działa i zaczniesz rozwijać wiedzę specjalistyczną w zakresie poszczególnych rodzajów usług.

Prawdopodobnie zaczniesz również doceniać naszą wyjątkową kulturę organizacyjną. Dbamy o nasze talenty i tworzymy środowisko, które zachęca do nauki i wspiera rozwój. Regularne szkolenia, mentoring, networking. A przede wszystkim dobre zarządzanie. Nasi menedżerowie i liderzy będą odgrywać kluczową rolę w kształtowaniu Twojej kariery.

WYMAGANIA

Czego będziesz potrzebować, aby dostać tę pracę:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, liczenia i rozwiązywania problemów.
  • Wcześniejsze doświadczenie w finansach / kontroli kredytowej / windykacji będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność kwestionowania status quo i otwartość na nowe wyzwania.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Dobra znajomość programu Excel.
  • Pozytywne nastawienie i poczucie humoru są koniecznością!

Jak będziemy Cię wspierać:

  • Ubezpieczenie medyczne LUXMED z pełną opieką stomatologiczną, program profilaktyki onkologicznej oraz dodatkowe wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego w postaci infolinii i indywidualnych sesji z terapeutą.
  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7:00 a 10:30).
  • 8-godzinny czas pracy z wliczoną przerwą na lunch - resztę dnia poświęć na to, co jest dla Ciebie ważne zgodnie z założeniami programu #2h4Family.
  • Dodatkowe dni wolne - na świętowanie urodzin, a jeśli chcesz się zaszczepić lub wziąć udział w wolontariacie, nie krępuj się.
  • Imprezy integracyjne - comiesięczne pyszne śniadania, wieczory filmowe, wieczory gier planszowych, imprezy plenerowe.
  • Tętniące życiem i nowoczesne biuro w centrum miasta z miejscem parkingowym dla pracowników.