• Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingSpecjalistka / Specjalista ds. Visual Merchandising
    Specjalistka / Specjalista ds. Visual Merchandising
    Marketing
    YES Biżuteria S.A.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 250 miastach w Polsce oraz w Czechach i na Słowacj. Nasza sieć stale się powiększa, więc zapraszamy Cię, abyś wspólnie z nami tworzył niezapomnianą atmosferę w YES.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Wyczucie estetyki
    Analiza Danych
    Organizacja pracy własnej
    kreatywność

    Mile widziane

    Adobe Photoshop

    Opis stanowiska

    W związku z rozwojem zespołu szukamy kreatywnej duszy z pasją do detali na stanowisko Specjalistki / Specjalisty ds. Visual Merchandising!💎

    Jeśli potrafisz tworzyć przyciągające wzrok ekspozycje, które inspirują klientów i potrafią opowiadać historie - to właśnie Ciebie potrzebujemy. Dołącz do naszego zespołu, aby tworzyć CX i kreować estetykę naszej marki.

    Twój zakres obowiązków:

    • Kreowanie i optymalizacja standardów ekspozycji oraz tworzenie instrukcji dla Salonów YES lub VERONA
    • Analizowanie skuteczności ekspozycji produktów z perspektywy osiąganych wyników sprzedaży
    • Bieżące weryfikowanie raportów zdjęciowych aranżacji biżuterii
    • Wspieranie Regionalnych Menedżerów Sprzedaży w zakresie dbania o wizerunek Salonów
    • Bieżąca praca z Managerami Salonów oraz Doradcami w zakresie VM
    • Uczestniczenie w przygotowaniach otwarć nowych Salonów
    • Stała współpraca z innymi działami nad realizowanymi projektami

    Nasze Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie VM
    • Zmysł estetyczny i świadomość aktualnych trendów VM
    • Umiejętność analizowania i wyciągania wniosków z danych sprzedażowych
    • Umiejętność przekazywania wiedzy
    • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
    • Umiejętność budowania relacji i pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B oraz otwartość do wyjazdów służbowych

    Mile widziane:

    • Wykształcenie wyższe na kierunkach design, projektowanie wnętrz i podobne
    • Doświadczenie w branży retail, jubilerskiej, dóbr luksusowych
    • Znajomość programów graficznych np. Adobe Photoshop lub podobne

    To oferujemy:

    • Onboarding szyty na miarę Twoich potrzeb
    • Realny wpływ na rozwój wizerunkowy naszych marek
    • Budżet szkoleniowy
    •  Możliwość przystąpienia do kursu języka angielskiego
    • Opiekę medyczną i pakiet sportowy w korzystnej cenie
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w innowacyjnej firmie jubilerskiej
    • Atrakcyjne zniżki na biżuterię YES
    • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem