Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Social Media & Content Specialist
new
Marketing
YES Biżuteria S.A.

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
dbałość o detale
social media
Content
copywriting
kreatywność
dobra organizacja pracy
poczucie estetyki
Opis stanowiska

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć także za granicą. Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią przodującej marki biżuteryjnej.

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy design i innowacyjność są doceniane przez naszych(-e) klientów(-ki), a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w niezależnych rankingach, jak np.:

  • Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijającej się firmy w Polsce (2023)
  • Certyfikat Great Pleace to Work (2023)
  • Nagroda Effie Poland, w tym Grand Prix (2022)

Poszukujemy osoby na stanowisko Social Media & Content Specialist.

Nasze wymagania:

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w Social Mediach i Content Marketingu?
  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnym tworzeniu treści w tym video na potrzeby social mediów oraz w moderowaniu treści (głównie: TikTok, Instagram) poparte portfolio?
  • Potrafisz edytować materiały video i używasz do tego narzędzi typu CapCut, Movavi?
  • Sprawnie korzystasz z narzędzi analitycznych: Google Analytics, Sotrender, NapoleonCat, Brand24 ?
  • Śledzisz najnowsze trendy w digital marketingu, social mediach, content marketingu?
  • Posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim?
  • Kreatywność, dobra organizacja pracy, konsekwencja i dynamika w działaniu - to opis Twoich umiejętności?
  • Masz zmysł fotograficzny i potrafisz pracować przed i z „kamerą”?
  • Posiadasz poczucie estetyki i dbasz o detale?

Jeśli TAK to zapraszamy Cię do naszej rekrutacji!

Twoje zadania:

  • Współprowadzenie Social Mediów YES w sposób spójny z przyjętą strategią komunikacji
  • Rozwój kanału TikTok, tworzenie harmonogramów publikacji i aktywne zarządzanie nimi
  • Samodzielne tworzenie oraz edycja treści video na potrzeby Social Media
  • Tworzenie planów komunikacji w Social Mediach oraz analiza danych i statystyk
  • Moderacja treści w Social Mediach
  • Analiza trendów w SoMe i ich szybkie adaptowanie na potrzeby organizacji
  • Śledzenie nowych technologii oraz działań konkurencji w zakresie SoMe
  • Bieżąca współpraca międzydziałowa, zwłaszcza z działem graficznym w zakresie materiałów marketingowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży e-commerce, szczególnie w sektorach fashion i jubilerskim
  • Doświadczenie w zakresie Influencer Marketingu
  • Znajomość narzędzia do planowania treści w SoMe: Later

Co my zapewniamy:

  • Realny wpływ na rozwój wizerunkowy marki YES
  • Poszerzenie marketingowych horyzontów pod okiem ekspertów
  • Pracę w zgranym i kreatywnym zespole
  • Onboarding szyty na miarę Twoich potrzeb
  • Wsparcie w podejmowaniu inicjatywy i poszukiwaniu nowych rozwiązań
  • Budżet szkoleniowy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem

Nie czekaj! Wyślij do nas swoje CV wraz z portfolio! 💎