Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista(-ka) ds. Rozwoju e-Commerce
new
Sales
YES Biżuteria S.A.

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Google Analytics
eCommere
Mile widziane
marketing automation
magento
Shopify
Opis stanowiska

Do sześcioosobowego zespołu poszukujemy siódmej wspaniałej, która pomoże nam w rozwoju eCommerce. Chcielibyśmy, aby taka osoba z jednej strony trzymała rękę na pulsie, jeśli chodzi o najnowsze trendy i rozwiązania, ale i z drugiej chciała je wdrażać w życie.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów związanych z rozwojem i zwiększaniem efektywności sprzedaży eCommerce
  • Wdrażanie i rozwój nowych funkcji oraz ulepszeń na platformach e-commerce zgodnie z potrzebami Klientów i strategią rozwoju firmy
  • Monitorowanie trendów e-Commerce i wprowadzania ich w życie (z głową)
  • Opracowanie i optymalizacja procesów oraz procedur — zależy nam, aby wszystko miało swoje miejsce, a zadania, które można usprawnić zostały usprawnione
  • Monitorowanie wskaźników sprzedażowych — na plus znajomość Google Analytics, bo z tego narzędzia będziesz korzystać na co dzień :)
  • Praca z danymi — przygotowywanie analiz, zestawień i raportów (działamy na Qlik i staramy się być organizacją data driven)

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia w branży eCommerce
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne — pracujemy międzyobszarowo i korzystamy z wiedzy innych osób w organizacji, dlatego stawiamy na transparentną komunikację i konstruktywny feedback
  • Organizacja czasu pracy i wyznaczanie priorytetów
  • Otwartość i kreatywność — dużo rzeczy się zmienia i szukamy kogoś, kto dotrzyma nam tempa, ale też będzie umieć na chwilę się zatrzymać, aby przemyśleć dobrze temat
  • Analityczne myślenie — na tym stanowisku praca z danymi i cyframi, to nieodłączny element
  • Chęć do wyznaczania nowych standardów i ciągłego udoskonalania usług
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2

Mile widziane:

  • Znajomość Magento, Shopify i SpreeCommerce
  • Podstawy marketing automation

To oferujemy

  • Onboarding szyty na miarę Twoich potrzeb
  • Stały dostęp do platformy szkoleniowej
  • Bezpłatne lekcje angielskiego
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Pakiet medyczny i pakiet sportowy za 2 zł
  • Ubezpieczenie grupowe na życie w korzystnej cenie
  • Dofinansowanie opłat przedszkolnych/żłobkowych
  • Spotkania integracyjne
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem