Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Account Manager
new
Marketing
Yetiz Interactive

Gdańsk
7 988 - 9 078 PLNNetto miesięcznie - B2B
6 255 - 8 317 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
account manager
marketing
odpowiedzialność
priorytetyzacja
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

Jesteśmy młodym, blisko 30-osobowym, kreatywnym zespołem, który ponad wszystko ceni sobie przyjacielską atmosferę w pracy. Kręci nas konwersja i formułowanie strategii komunikacji, które pozwolą ją osiągać. Online marketing to nasza pasja i praca. W Yetiz Interactive digital równa się real, a online marketing to nieograniczona twórcza przestrzeń.

Zajmujemy się marketingiem 360 - od strategii komunikacji i UX, przez digital i video marketing, kampanie wizerunkowe, content i social media, po serwisy www i e-commerce. Tworzymy zintegrowane działania dla takich marek jak: Ziaja, Porta, iDream, ERGO Hestia, Stena Line, Fit Kalorie i wielu innych. Jesteśmy członkiem IAB Polska i Google Premium Partnerem. Aktualnie szukamy kolejnej osoby do naszego zespołu na stanowisko Account Manager.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie Klientów w zakresie działań digital marketingu,
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • przygotowywanie ofert i rekomendacji,
  • planowanie i koordynowanie projektów dla swoich Klientów,
  • monitorowanie efektów i raportowanie działań,
  • współpracę z działami zajmującymi się realizacją projektów,

Nasze wymagania:

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w zarządzaniu projektami digitalowymi,
  • umiejętności logicznego myślenia,
  • zainteresowania marketingiem internetowym,
  • umiejętności budowania relacji, przekonywania do swoich racji i pracy zespołowej,
  • chęć stałego poszerzania swojej wiedzy,
  • podstawowa znajomość wybranych narzędzi marketingowych.

To oferujemy:

  • pracę w ambitnym, zgranym zespole otwartym na dzielenie się wiedzą,
  • udział w ciekawych projektach digitalowych,
  • nieformalną atmosferę i elastyczne godziny pracy,
  • biuro w centrum Gdańska, na terenie Stoczni Cesarskiej,
  • dodatkową premię uzależnioną od wyników Twojej pracy,
  • dofinansowanie karty Multisport i ubezpieczenia, Polmed,
  • możliwość stałego rozwoju (w tym indywidualny budżet szkoleniowy) i zdobywania certyfikatów,
  • dostęp do najnowszych narzędzi marketingu,
  • pracę ze znanymi markami,
  • hybrydowy model pracy łączący najlepsze cechy obu światów

Przyślij swoje CV i kilka zdań o tym, dlaczego chciał(a)byś z nami pracować.

7 988 - 9 078 PLN

Netto miesięcznie - B2B

6 255 - 8 317 PLN

Brutto miesięcznie - UoP