Oferty
Specjalista ds. Sprzedaży - Rynki Zagraniczne
Logistyka

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

prawo jazdy kat. B

język polski

Microsoft Office

eksport

import

język angielski

negocjacje

sprzedaż

Mile widziane

włoski

język francuski

język hiszpański

Opis stanowiska

offer-banner

W związku z dynamicznym rozwojem marki YOKABA szukamy ambitnej i doświadczonej osoby na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży - Rynki Zagraniczne, która jest gotowa na udział w bardzo ciekawym i innowacyjnym projekcie budowania relacji z międzynarodowymi

dystrybutorami.

Zależy nam na znalezieniu zaangażowanej osoby, która ma doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów oraz potrafi aktywnie sprzedawać.

Poszukujemy osoby z otwartym umysłem i chęcią do nauki nowych rzeczy, której zależy na rozwoju i zdobywaniu wiedzy, z kim będziemy tworzyć doskonałe projekty i osiągać kolejne sukcesy.

YOKABA to firma produkującą profesjonalne, wegańskie kosmetyki do pielęgnacji ciała, dłoni i paznokci.

Jeśli cenisz sobie wyzwania i współpraca z nami wydaje Ci się interesująca - zaaplikuj do nas!

Twój zakres obowiązków:

  • nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • obsługa klientów
  • utrzymywanie stałych i dobrych relacji handlowych z klientami
  • analizowanie potrzeb i przygotowanie ofert
  • kontrola i koordynacja terminowej realizacji zamówień i dostaw do klientów
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji według potrzeb klientów przy współpracy z pozostałymi działami firmy, w tym nadzór nad zgodnością dokumentacji z polskimi przepisami prawnymi oraz prawem europejskim i poza europejskim
  • sporządzanie raportów i analiz sprzedaży
  • organizacja i prowadzenie szkoleń, prezentacji i negocjacji handlowych
  • uczestnictwo w spotkaniach i targach branżowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy, definiowanie potencjału rynku
  • umacnianie pozycji firmy na rynku oraz osiąganie zamierzonych udziałów w rynku

Nasze wymagania:

  • znajomość zasad importu/eksportu
  • umiejętność aktywnego pozyskiwania klientów
  • konieczność posiadania doświadczenia w sprzedaży
  • zdolności negocjacyjne
  • znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji jest warunkiem koniecznym
  • znajomości dodatkowego języka obcego, takiego jak francuski, włoski czy hiszpański, jest mile widziana
  • umiejętność budowania relacji w środowisku międzynarodowym
  • doświadczenie w branży kosmetycznej mile widziane
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana umiejętność pracy z szeroką oferta produktową, w dynamicznym otoczeniu rynkowym
  • gotowość do podróży służbowych
  • silne nastawienie na realizację zadań, wysoka motywacja
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (praca w zespole, komunikatywność, cierpliwość, dyplomacja i dyskrecja)
  • doskonała organizacja pracy i kreatywność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników
  • profesjonalny system szkoleń produktowych oraz sprzedażowych
  • przyjazny zespół oraz dobrą atmosferę do rozwoju, w której ceni się takie wartości jak współpraca, zaufanie i odpowiedzialność
  • benefity pozapłacowe
  • zniżki pracownicze na produkty

Prosimy o załączenie referencji.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.