• Wszystkie ofertyŁódźMarketingMarketingPerformance Marketing Specialist
    Performance Marketing Specialist
    Marketing
    Zdrowa Sylwetka

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    reklamy
    Facebook Ads
    analiza
    copywriting
    Google Analytics
    Google Ads

    Mile widziane

    data analyst

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Performance Marketing Specialist (B2C)

    Program Budowy Sylwetki Hollywood to jeden z największych programów dietetyczno-treningowych w Polsce, który został stworzony w 2019 roku. Naszą misją jest zmiana życia kobiet poprzez zakorzenienie zdrowych nawyków i doprowadzenie do ostatecznej metamorfozy sylwetki.

    Poszukujemy doświadczonego Performance Marketing Specialist, który będzie planował, wdrażał i monitorował strategię marketingową firmy.

    Dlaczego warto dołączyć do naszego Zespołu?

    ⭐️ Będziesz zarządzać budżetem 1-2 mln rocznie na kampaniach reklamowych.

    ⭐️ Jako Performance Marketing Specialist będziesz miał/a kluczowy wpływ na rozwój i sukces naszych kampanii.

    Twoja rola:

    • planowanie, monitorowanie kampanii reklamowych w kanałach Google, Facebook, Instagram, TikTok dostarczając spostrzeżeń, które pomagają osiągnąć optymalną wydajność i zwrot z inwestycji,
    • tworzenie procesów pozyskiwania ruchu i konwersji oraz zarządzanie nimi,
    • budowanie strategii performance marketingu oraz planowanie budżetów reklamowych we wszystkich kanałach,
    • obserwowanie trendów, badanie rynków konsumenckich, w celu zidentyfikowania możliwości i podjęcia kluczowych działań,
    • tworzenie lead magnets, call funnels, sales funnels (dodatkowo oferujemy wsparcie programistyczne),
    • współpraca z zespołem marketingu i sprzedaży.

    ⭐️ Cel #1: Obniżenie kosztów reklamowych za pozyskania klienta.

    ⭐️ Ważne: Szukamy osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym, która już spotkała się z wyzwaniami podobnymi do tych, które oferuje nasza firma. Idealny kandydat to ktoś, kto 'był w podobnej sytuacji i poradził sobie z nią', ktoś, kto ma praktyczne doświadczenie i sukcesy na koncie, a teraz jest gotowy wykorzystać je u nas.

    Wymagania:

    • świetna znajomość narzędzi Meta Ads, Google Ads, TikTok Ads, Google Tag Manager, Google Analytics 4 - warunek konieczny
    • min. 3 lata doświadczenia w marketingu internetowym
    • Zarządzanie budżetem reklamowym na poziomie minimum 200 tysięcy rocznie
    • proaktywność i samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej,
    • umiejętność korzystania z narzędzi analitycznych
    • analiza customer journey
    • umiejętność korzystania z narzędzi AI

    Oferujemy:

    • pracę w pełni zdalną w pełnym wymiarze godzin
    • pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • dodatkowe bonusy finansowe

    Jakie są kolejne kroki?

    1. Wyślij swoje CV.
    2. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zapraszamy ich na rozmowę na platformie Zoom.
    3. W drugim etapie otrzymasz do wykonania zadanie.
    4. Ostatni etap to rozmowa na platformie Zoom.

    Każdy kandydat aplikując zgadza się na przetwarzanie swojej aplikacji przez firmę Zdrowa Sylwetka Bieńko Zarębska sp. k., ul. Opaczewska 29/52, 02-372 Warszawa.

    2 329 - 3 882 USD

    B2B