Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Automatyk Utrzymania Ruchu
new
In偶ynieria
ZF

ZF
Gliwice
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o prac臋
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiej臋tno艣ci
znajomo艣膰 system贸w PLC
interfejsy HM
systemy wizyjne
Uprawnienia SEP
angielski - podstawowy
sumienno艣膰
komunikatywno艣膰
Opis stanowiska

ZF to globalne przedsi臋biorstwo technologiczne dostarczaj膮ce systemy do samochod贸w osobowych, pojazd贸w u偶ytkowych i rozwi膮za艅 przemys艂owych, tworz膮c now膮 generacj臋 produkt贸w z zakresu mobilno艣ci. ZF pozwala pojazdom widzie膰, my艣le膰 i dzia艂a膰. Oferuje kompleksowe rozwi膮zania w zakresie produkt贸w i oprogramowania w dziedzinach kontroli ruchu pojazdu, zintegrowanego bezpiecze艅stwa, zautomatyzowanej jazdy i mobilno艣ci elektrycznej zar贸wno dla uznanych producent贸w pojazd贸w, jak i nowych, rozwijaj膮cych si臋 dostawc贸w us艂ug transportowych i mobilnych. ZF zajmuje si臋 elektryfikacj膮 wielu rodzaj贸w pojazd贸w. Dzi臋ki swoim produktom firma przyczynia si臋 do redukcji emisji, ochrony klimatu i poprawy bezpiecze艅stwa mobilno艣ci.

Firma ZF zatrudnia ok. 157 500 pracownik贸w na ca艂ym 艣wiecie, a w roku podatkowym 2021 odnotowa艂a sprzeda偶 w wysoko艣ci 38,3 mld EUR. Firma prowadzi 188 zak艂ad贸w produkcyjnych w 31 krajach.

Zadania:

  • Wykonywanie zaplanowanych oraz bie偶膮cych napraw i remont贸w maszyn i urz膮dze艅.
  • Analiza program贸w PLC oraz system贸w HM i ich modyfikacja.
  • Wykonywanie zaplanowanych przegl膮d贸w prewencyjnych, kontroli i obchod贸w.
  • Diagnostyka oraz identyfikacja problem贸w technicznych.
  • Raportowanie w systemie komputerowym.

Wymagania:

  • Wykszta艂cenie 艣rednie lub in偶ynierskie, najlepiej o profilu automatyka, elektrotechnika, elektronika przemys艂owa lub pochodne.
  • Og贸lna znajomo艣膰 system贸w sterowania PLC, interfejs贸w HM, system贸w wizyjnych - obs艂uga i programowanie.
  • Znajomo艣膰 budowy i dzia艂ania uk艂ad贸w mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych.
  • Dok艂adno艣膰 i sumienno艣膰 w wykonywaniu zada艅, oraz wysoki poziom komunikatywno艣ci.
  • Gotowo艣膰 do pracy w systemie wielozmianowym.
  • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego na poziomie podstawowym.
  • Mile widziane uprawnienia w zakresie eksploatacji urz膮dze艅 elektrycznych do 1 kV.

Oferujemy:

  • Umow臋 o prac臋 i atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Benefity z r贸偶nych obszar贸w.
  • Doskona艂膮 atmosfer臋 i 艣rodowisko pracy.
  • Mo偶liwo艣膰 ci膮g艂ego podnoszenia swoich kwalifikacji w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku.