Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Inżynier Nowych Uruchomień
new
Inżynieria
ZF

ZF
Częstochowa
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
komunikatywność
Microsoft Excel
Mile widziane
MS Project
Ms Power BI
SAP
Opis stanowiska

ZF to globalne przedsiębiorstwo technologiczne dostarczające systemy do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i rozwiązań przemysłowych, tworząc nową generację produktów z zakresu mobilności. ZF pozwala pojazdom widzieć, myśleć i działać. Oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie produktów i oprogramowania w dziedzinach kontroli ruchu pojazdu, zintegrowanego bezpieczeństwa, zautomatyzowanej jazdy i mobilności elektrycznej zarówno dla uznanych producentów pojazdów, jak i nowych, rozwijających się dostawców usług transportowych i mobilnych. ZF zajmuje się elektryfikacją wielu rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom firma przyczynia się do redukcji emisji, ochrony klimatu i poprawy bezpieczeństwa mobilności.

Firma ZF zatrudnia ok. 157 500 pracowników na całym świecie, a w roku podatkowym 2021 odnotowała sprzedaż w wysokości 38,3 mld EUR. Firma prowadzi 188 zakładów produkcyjnych w 31 krajach.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Koordynacja wdrażania i rozwoju nowych projektów w Zakładzie (współpraca z Działem Jakość, Inżynierii Produkcji i Logistyki) oraz współpraca z zewnętrznymi podmiotami (Program Mananger, Purchasing, Centrum Inżynieryjne) zaangażowanymi w proces
  • Przygotowanie i wdrożenie planu projektów nowych uruchomień, określenie działań wymaganych w tym celu, monitorowanie zgodnie z procedurą APQP i wymaganiami klienta
  • Koordynacja wprowadzania zmian inżynieryjnych w produkcie i procesie
  • Tworzenie propozycji wstępnego procesu montażowego i przepływu materiału, wdrażanie projektu do produkcji seryjnej
  • Raportowanie bieżącego statusu projektów do Klienta i Zarządu, udział w audytach
  • Rozwijanie narzędzi oraz procedur lokalnych oraz współpraca przy budowaniu procedur i narzędzi globalnych z innymi zakładami ZF

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w przemyśle motoryzacyjnym
  • Znajomość MS Excel na średnio-zaawansowanym poziomie
  • Mile widziana znajomość MS Project, MS Power BI oraz systemu SAP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Zdolności komunikacyjne na wysokim poziomie

Oferujemy:

  • Udział we wdrażaniu rozwiązań z zakresu zaawansowanych systemów bezpieczeństwa kierowców oraz systemów autonomicznej jazdy
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Pakiet benefitów z 7 obszarów (m.in. finanse oraz zdrowie, w tym prywatna opieka medyczna)