Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Płatny staż w Dziale Produktu Centrum Inżynieryjnego
Inżynieria
ZF

ZF
Częstochowa
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
znajomość rysunku tech.
Angielski
Microsoft Office
analityczny umysł
dokładność
dobra organizacja pracy
Mile widziane
projektowanie w CAD
Opis stanowiska

What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Twoje zadania:

  • wsparcie zadań inżynieryjnych związanych z rozwojem produktu (poduszki bezpieczeństwa);
  • wykonywanie analiz konstrukcji, modeli, zespołów wyrobów, rysunku montażu oraz komponentów;
  • współtworzenie oraz zarządzanie danymi inżynierskimi (dokumentacja pakietu Office, rysunki techniczne, modele 3D).

Profil Kandydata:

  • ukończone studia inżynierskie techniczne (preferowana mechanika i budowa maszyn lub pokrewne);
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • chęć do nauki, analityczny umysł, dokładność i systematyczność, dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziana:

  • podstawowa umiejętność projektowania w systemach CAD.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowę o pracę na okres do 15 miesięcy;
  • elastyczne godziny pracy;
  • perspektywy rozwoju osobistego oraz możliwość zatrudnienia na stanowisku specjalisty (po ukończeniu okresu stażowego lub w trakcie trwania stażu);
  • pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, pakiet MY Benefit, system zniżek na towary i usługi;
  • koleżeńską atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy.

Be part of our ZF team as Płatny staż w Dziale Produktu Centrum Inżynieryjnego and apply now!