Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Płatny Roczny Program Stażowy w dziale Utrzymania Ruchu - Zakład Poduszek Powietrznych
Inżynieria
ZF

ZF
Częstochowa
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie wyższe
rysunek techniczny
Microsoft Office
Mile widziane
AutoCAD
SEP
Opis stanowiska

Zadania:

  • Monitoring parku maszynowego;
  • Wsparcie w pracach konserwacyjnych, naprawczych, przeglądy, predykcja;
  • Kontrola parametrów naprawczych;
  • Wdrażanie działań korygujących, usprawniających pracę maszyn i urządzeń.

Profil:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów; preferowane kierunki: elektrotechnika, mechanika, automatyka przemysłowa;
  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych;
  • Znajomość MS Office, znajomość programu AutoCad – mile widziana;
  • Posiadanie uprawnień SEP będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i poznania złożonych procesów prowadzonych w dużym zakładzie produkcyjnym z branży Automotive;
  • Umowę o pracę na okres 1 roku z możliwością pozostania w ZF;
  • Koleżeńską atmosferę i przyjazne środowisko pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet benefitów i dodatków.

Be part of our ZF team as Płatny Roczny Program Stażowy w dziale Utrzymania Ruchu - Zakład Poduszek Powietrznych and apply now!