Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Starszy Inżynier w obszarze montażu końcowego - Nowy Zakład Elektroniki
new
Inżynieria
ZF

ZF
Częstochowa
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
Zdolności analityczne
komunikatywność
produkcja seryjna
Mile widziane
podobne doświadczenie
Opis stanowiska

What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Jakie będą Twoje zadania:

  • Implementacja, uruchamianie nowych procesów technologicznych oraz współpraca z dostawcami z USA, Chin
  • Rozwój produktu, współpraca z między narodowym środowiskiem inżynierów z ZF
  • Analiza, optymalizacja procesów, przygotowywanie standardów, procedur, metod i instrukcji procesów produkcyjnych
  • Udział w przygotowaniu dokumentacji PFMEA/CP/FC
  • Wdrażanie zmian inżynieryjnych wyrobów, procesów, oprogramowania maszyn oraz szkolenie operatorów z obsługi maszyn i urządzeń

Odezwij się do nas, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie co najmniej średnie inżynieryjne/ preferowane wyższe (Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka i pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
  • Znajomość dobrej praktyki inżynieryjnej związanej z rozwojem, wdrożeniem oraz utrzymaniem produkcji seryjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Analityczny sposób myślenia, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, wysokie umiejętności komunikacyjne oraz otwartość na podróże służbowe

To możesz zyskać:

  • Szansę na stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Pakiet benefitów z 7 obszarów (m.in. finanse oraz zdrowie, w tym prywatna opieka medyczna)
  • Okazję do wymiany doświadczeń ze specjalistami z całego świata (współpracujemy z zespołami z m.in. Anglii, Malezji, Chin i Rumunii, USA)
  • Okazję do wzięcia udziału w wielu szkoleniach, w formie, która będzie najlepsza dla Twojego rozwoju! (nasi Pracownicy brali udział w szkoleniach organizowanych przez firmy takie jak EMT-Systems, Keyence, Simens czy Beckhoff)

Be part of our ZF team as Starszy Inżynier w obszarze montażu końcowego - Nowy Zakład Elektroniki and apply now!