Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Opiekun grupy przedszkolnej
new
Inne
Przedszkole i Żłobek Zielona Wieża

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Szkoła w Chmurze to największa i jedna z najbardziej nowoczesnych szkół w Polsce. Działamy na podstawie modelu edukacji domowej, zamieniając „muszę” na „chcę”. Chcemy wpływać na świat edukacji z energią i rozmachem! A Ty?

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
otwartość
Opis stanowiska

Przedszkole Zielona Wieża Bielany zatrudni nauczyciela

Poszukujemy nauczyciela do grupy przedszkolnej

Miejsce pracy: Zielona Wieża Bielany

Ul. Wergiliusza 5 Warszawa (przy stacji Metro Wawrzyszew)

Zapraszamy Cię do zespołu jeśli:

  • Towarzyszenie dzieciom w ich codziennym odkrywaniu świata sprawia Ci przyjemność
  • Masz otwartość na rozwój i pogłębianie swoich umiejętności i talentów
  • Rozumiesz świat emocji i potrzeb
  • Wartości Porozumienia Bez Przemocy oraz Rodzicielstwa Bliskości są dla Ciebie ważne
  • Wykształcenie pedagogiczne na kierunku pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej będzie plusem, jego brak nie stanowi jednak przeszkody.

Od siebie dajemy:

  • Najfajniejszy, niezwykle kompetentny i wspierający zespół
  • Rozwój, superwizje, szkolenia
  • Przedszkole czynne w godzinach 08.00 – 16.30
  • Praca z dziećmi w systemie 7 godzinnym (w tym zapewniona przerwa 30 minutowa) , plus godzina pracy własnej możliwa w placówce lub w domu

Tworzymy miejsce, w którym dzieci: czują się bezpieczne, uczą się jak dbać o swoje granice, nazywają emocje, rozwiązują konflikty między sobą, uczą się przez zabawę

Prześlij nam swoje CV