Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Nauczyciel Wspomagający
Inne
Przedszkole Zielona Wieża Włochy

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Szkoła w Chmurze to największa i jedna z najbardziej nowoczesnych szkół w Polsce. Działamy na podstawie modelu edukacji domowej, zamieniając „muszę” na „chcę”. Chcemy wpływać na świat edukacji z energią i rozmachem! A Ty?

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
pedagogika specjalna
oligofrenopedagogika
NVC
Opis stanowiska

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

Miejsce pracy: Przedszkole Zielona Wieża Włochy

Ul. Sabały 29 A, Warszawa

Zapraszamy Cię do zespołu jeśli:

  • Posiadasz kierunkowe wykształcenie z zakresu pedagogiki specjalnej, oligofrenopedagogiki lub edukacji i terapii osób ze spektrum autyzmu
  • jesteś uważny, empatyczny i spędzanie czasu z dziećmi sprawia Ci radość
  • masz otwartość na praktykowanie komunikacji bez przemocy (NVC) i bliskościowego podejścia

Tworzymy miejsce, w którym dzieci: czują się bezpieczne, uczą się jak dbać o swoje granice, nazywają emocje, rozwiązują konflikty między sobą, uczą się przez zabawę

Oferujemy:

  • pracę jako nauczyciel wspomagający dzieci w spektrum autyzmu
  • pracę na pełny etat, umowę o pracę, wynagrodzenie od 4500 PLN netto
  • możliwość korzystania z superwizji trenera NVC, bezpłatny dostęp do szkoleń na platformie edukacyjne Blisko Nauczyciela, warsztaty i szkolenia
  • miłą atmosferę w zespole, my się po prostu lubimy :-)

Wspólnie tworzymy tu optymalne warunki do rozwoju – zarówno dzieci, jak i dorosłych

Prześlij nam swoje CV