Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier wsparcia technicznego
new
Inżynieria
Zuken

Zuken
9 000 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
wykształcenie techniczne
elektrotechnika
Angielski
Dokumentacja elektryczna
projektowanie elektryczne
projektowanie
Mile widziane
ECAD
Opis stanowiska

Firma Zuken założona w 1976 roku jest globalnym dostawcą najnowocześniejszego oprogramowania typu eCAD oraz usług doradztwa w zakresie projektowania instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektronicznych.

E3.series to wiodąca na świecie najwyższej klasy technologia przeznaczona do projektowania schematów elektrycznych, wiązek przewodów, okablowania, paneli sterowania w 2D/3D, jak również projektów funkcjonalnych oraz schematów hydrauliki i pneumatyki.

Oprogramowanie E3.series wspiera cały proces powstawania produktu, począwszy od etapu jego zdefiniowania, projektowania, poprzez jego produkcję, aż do etapu jego utrzymania/serwisowania.

Miejsce pracy 📍 Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja rozwiązań firmy w zakresie oprogramowania w formie prezentacji oraz demonstracji dla Klienta
  • Wsparcie techniczne oraz merytoryczne Klientów przy wdrażaniu oprogramowania
  • Prowadzenie ustaleń technicznych oraz szkoleń
  • Udział w projektach dla Klientów Zuken głównie w Polsce
  • Praca w międzynarodowym zespole ekspertów

Nasze wymagania

  • Pełne wykształcenie wyższe techniczne – preferowana Elektrotechnika lub pokrewne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania układów elektrycznych oraz tworzenia dokumentacji elektrycznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Mile widziane:

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi eCAD będzie dodatkowym atutem (np.: E3.series, ePlan, EngineeringBase, SEE Electrical Expert itp.)

To oferujemy

  • Pełne i merytoryczne przygotowanie pracownika do powierzonych zadań
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie z branży IT przy dużych projektach dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę – średni staż pracy w firmie to ponad 11 lat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie kwartalne)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon i samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie współpracowników z Polski oraz centrali firmy w Niemczech oraz innych oddziałów w Europie
  • Miejsce pracy: Kraków / Możliwość pracy hybrydowej

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Brak dress code’u
  • Parking dla pracowników
  • Program rekomendacji pracowników

9 000 - 12 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP