return to list

🤓 Marketing Manager ⚡️

Undisclosed salary

🌍 25wat | Kościerzyńska 32A, Wrocław

🖥 http://www.25wat.com

#marketing, #manager, #digital

Lubisz wyzwania? Chcesz wypłynąć na szerokie wody z marketingowymi i startup-owymi projektami? Szukamy osoby na stanowisko marketing managera, który swoimi działaniami wesprze także software house powstający przy 25wat. Przed Tobą nowe możliwości. Wchodzisz w to?

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:
 
✅ Masz min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w projektach zagranicznych.
✅ Jesteś osobą otwartą i gotową na koordynowanie projektów z różnych branż, związanych ze startupami i nowoczesnymi technologiami.
✅ Digital marketing masz małym palcu. Wiesz, jak powinien wyglądać lejek sprzedażowy, znasz specyfikę narzędzi marketingowych (w szczególności social mediów i performance marketingu).
✅ Korzystasz płynnie z języka angielskiego w mowie i w piśmie (znajomość języka min. na poziomie C1).
✅ Masz udokumentowane portfolio projektów, które możesz nam pokazać, a które realizowane były na rynkach zagranicznych i polskim. 
✅ Jesteś osobą z zajawką na marketing. Śledzisz branżę i lubisz stosować nowości. Wiesz, co działa, a co nie. Potrafisz   zarekomendować klientowi swoje rozwiązania.
✅ Znasz performance marketingu: Facebook Ads i Google Ads. Rozumiesz specyfikę tych działań.
✅ Koordynowałeś/aś pracę zespołów, które liczyły więcej niż 3 osoby. 
 
Co będzie Twoim atutem?

Oferujemy:
 
👉 stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B po okresie próbnym
👉szkolenia wewnętrzne i zewnętrze oraz wsparcie coachingowe
👉 wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
👉 zgrany team, który wygrywa puchary za kreatywność i kadrę managerską z doświadczeniem - zarówno w marketingu, jak i w projektach IT
👉 niestandardowy onboarding, który sprawi, że szybko poczujesz się tak, jakbyśmy znali się od dawna - potwierdzone przez aktualnych członków zespołu!
👉 PIZZA ŚRODY 🍕

Chcesz z nami pracować? Ślij aplikacje za pomocą Rocket Jobs. Razem z CV prześlij nam też swoje 3 największe sukcesy oraz napisz, jakie projekty dają Ci największe flow! Czeka Cię zadanie rekrutacyjne oraz rozmowa, a my nie możemy doczekać się spotkania z Tobą!

Jesteś odpowiedzialny, proaktywny i asertywny? Lubisz działać w grupie? U nas się odnajdziesz.

Trzy zasady, których się trzymamy:

I. Podchodzimy do zadań z postawą CAN-DO. Zawsze myślimy o tym, jak przenieść nasze działania na wyższy level.
II. Jesteśmy samodzielni, a przy tym rozumiemy, że to wiąże się z byciem asertywnym 
i odpowiedzialnym za wynik i efekt.
III. 80% zadań realizujemy w małych zespołach, w których wspólnie pracujemy na sukces klienta. Każdy z nas jest mocnym graczem. Szukamy osoby, która chce być częścią teamu, 
a jednocześnie - kiedy trzeba - wie, jak poprowadzić piłkę do bramki 😊

Czym się zajmujemy?

25wat to kreatywna agencja digitalowa z portfolio ponad 200 projektów dla klientów z ponad 50 branż. Obecnie mamy przeszło 30 specjalistów na pokładzie. Zajmujemy się kompleksową obsługą projektów z zakresu: digital i performance marketingu, social mediów, UX & UI designu, web designu, brandingu, PR-u oraz warsztatów strategicznych. Nasze motto to #ZEROBULLSHIT, bo jesteśmy szczerzy i nie wybieramy półśrodków. Ta idea przyświeca wszystkim naszym działaniom - zarówno w relacjach z klientami, jak i w relacjach w pracy. 

Dla kogo działamy? Jesteśmy agencją for game changers. Chcemy i lubimy pracować z markami, które są innowacyjne, które mają wizje i potrzebują kreatywnych zespołów, aby ją zrealizować. Współpracujemy z firmami, które tworzą nowe produkty lub chcą się rozwijać i potrzebują wsparcia w transformacji swojego biznesu. Pracujemy mocno agilowo z wykorzystaniem narzędzi, takich jak Service Design czy Design Thinking. Szukamy kogoś, kto będzie częścią tej historii.

Czekamy na Twoje CV!
(Odpowiemy na wybrane zgłoszenia)