return to list

🤓 Marketing Project Manager

Undisclosed salary

🌍 25wat | Kościerzyńska 32A, Wrocław

🖥 http://www.25wat.com

#manager, #marketing, #digital

Rekrutacji ciąg dalszy! Dołącz do nas, jako MARKETING PROJECT MANAGER!⚡️
 
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 
Kogo szukamy?
 
✅ Masz min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
✅ Jesteś  osobą otwartą na koordynacje projektów z różnych branż - od HoReCa przez deweloperkę, lifestyle i przemysł, aż po startupy i nowoczesne technologie
✅ Znasz Digital Marketing - wiesz jak powinien wyglądać lejek sprzedażowy, znasz specyfikę narzędzi marketingowych z naciskiem na Social Media i Performance
✅ Korzystasz płynnie z języka angielskiego w mowie i piśmie - minimum B2
✅ Osoby z zajawką na marketing – śledzisz branżę, lubisz stosować nowości, wiesz co działa, a co nie, potrafisz  rozwiązania zarekomendować Klientowi.
✅ Czynnie korzystasz z prawa jazdy kat. B i jesteś gotowy/a do tego, aby spotykać się z Klientami, działać w terenie lub na delegacji.
✅ Znasz podstawy performance: Facebook Ads i Google Ads – chcemy aby nowa osoba orientowała się w temacie i rozumiała specyfikę tych działań.
 
Co będzie atutem?


Oferujemy:
 
👉 stałe zatrudnienie z umową o pracę po okresie próbnym
👉szkolenia wewnętrzne i zewnętrze oraz wsparcie coachingowe
👉 wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
👉 zgrany team z doświadczonym managerem, który wygrywa puchary za kreatywność i doświadczonego managera, który z nie jego projektu leady zbierał.
 
Jeśli pasujesz do powyższego opisu ślij aplikacje za pomocą Rocket Jobs. Razem z CV prześlij nam swoje 3 największe sukcesy oraz napisz, jakiego rodzaju projekty dają Ci największe flow! Czeka Cię zadanie rekrutacyjne oraz rozmowa, a ja nie mogę się doczekać, aż się spotkamy!
 
Czym się zajmujemy?
 
25wat to kreatywna agencja digitalowa z portfolio ponad 200 projektów. Obecnie mamy ponad 30 osób na pokładzie z czego 16 pracuje w naszym biurze na Kościerzyńskiej 32A we Wrocławiu. Zajmujemy się kompleksową obsługą projektów od brandingu i strategii, web designu na digitalu kończąc. Nasze motto to ZEROBULLSHIT - jesteśmy szczerzy i nie wybieramy półśrodków - wszystkim naszym działaniom zarówno jeżeli chodzi o Klientów, jak i pracę w zespole przyświeca ta idea. Dla kogo działamy? Jesteśmy agencją for gamechangers - chcemy i lubimy pracować z markami, które są innowacyjne, które mają wizje i potrzebują kreatywnych, po to by ją zrealizować. Działamy z firmami, które tworzą nowe produkty lub chcą wejść na wyższy level i potrzebują wsparcia w transformacji swojego biznesu. Działamy mocno agilowo z wykorzystaniem narzędzi, takich jak Service Design czy Design Thinking. Szukamy kogoś kto będzie częścią tej historii.