return to list

馃 Junior/Regular Social Media Manager

Undisclosed salary

馃實 Agencja BrainJuice | Rajskich Ptak贸w 55A, Warszawa

馃枼 http://bjgroup.pl/

#socialmedia, #B2B

Poszukujemy kandydat贸w do pracy na stanowisku: Junior/Regular Social Media Manager (w zale偶no艣ci od do艣wiadczenia) je偶eli spe艂niasz poni偶sze oczekiwania to wysy艂aj 艣mia艂o swoje zg艂oszenie :)

Opis stanowiska:

Wymagania:

 Oferujemy:

Nie wymagamy listu motywacyjnego.

Aplikacja: prze艣lij CV na adres: rekrutacja@brainjuice.pl z tytu艂em: IMPERATOR SOCIAL.
W mailu napisz kilka zda艅 o sobie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: 鈥濿yra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw膮 z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)鈥.

Dane zbierane s膮 dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost臋pu do tre艣ci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre艣lonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt贸w wykonawczych jest obowi膮zkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.