return to list

馃 Junior Social Media Manager

2 500 - 3 500 PLN netto

馃實 Agencja BrainJuice | Rajskich Ptak贸w 55A, Warszawa

馃枼 http://bjgroup.pl/

#B2B, #socialmedia

Poszukujemy kandydat贸w do pracy na stanowisku: Junior Social Media Manager je偶eli spe艂niasz poni偶sze oczekiwania to wysy艂aj 艣mia艂o swoje zg艂oszenie :)

Opis stanowiska:

Wymagania:

 Oferujemy:

Nie wymagamy listu motywacyjnego.

Aplikacja: prze艣lij CV na adres: rekrutacja@brainjuice.pl z tytu艂em: IMPERATOR SOCIAL.
W mailu napisz kilka zda艅 o sobie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporz膮dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os贸b fizycznych w zwi膮zku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep艂ywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (og贸lne rozporz膮dzenie o ochronie danych)".

Dane zbierane s膮 dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost臋pu do tre艣ci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre艣lonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt贸w wykonawczych jest obowi膮zkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.