return to list

馃 Specjalista SEM

5 000 - 8 000 PLN brutto

馃實 Agencja Pirk Spark | ul. 27 grudnia 9, Pozna艅

馃枼 http://pirkspark.pl

#google, #ads, #marketing

W Pirk Spark pomagamy naszym Klientom prowadzi膰 biznes w sieci i wsp贸lnie wytyczamy drog臋 do sukcesu. Oferujemy dzia艂ania w zakresie SEO, brandingu, social media czy Google Ads. Jako jedni z nielicznych posiadamy Certyfikat Allegro Ads Partner +, nadawany wy艂膮cznie najlepszym i najskuteczniejszym agencjom dzia艂aj膮cym w obszarze Allegro Ads.

W Pirk Spark wiemy jak po艂膮czy膰 zadowolenie z pracy z satysfakcj膮 naszych Klient贸w. Wierzymy w rozw贸j i stopniowe poszerzanie swoich kompetencji. Jeste艣my profesjonalistami, ale r贸wnie偶 pasjonatami digital marketingu. Widz膮 to te偶 nasi Klienci, dla kt贸rych chcemy si臋 rozwija膰.

Obecnie do naszego zespo艂u poszukujemy:

Specjalisty Sem (Mid / Senior)
Miejsce pracy: Pozna艅 / Zdalnie

Zadania, kt贸re Tobie powierzymy:

Warto z nami pracowa膰 poniewa偶:

Z naszej strony mo偶esz r贸wnie偶 liczy膰 na:

Oczekujemy od Ciebie:

Do艂膮cz do nas!