return to list

🤓 IT Project Manager – e-commerce

8 000 - 13 000 PLN brutto

🌍 AiK Tezeusz sp. z o.o. | Lubień 1119, Lubień

🖥 http://www.tezeusz.pl

#project, #ecommerce, #manager

AiK Tezeusz - to lider branży antykwarycznej e-commerce w Polsce: 250 tys. klientów rocznie, pół miliona tytułów książek w ofercie. W 10 roku istnienia firmy wchodzimy w okres biznesowej dojrzałości, a jednocześnie dynamicznego rozwoju związanego z eksplozją rynku e-commerce. Należymy do tej szczęśliwej mniejszości firm, którym koronawirusowy kryzys służy. Firma w tym roku urośnie dwukrotnie i czterokrotnie zwiększymy zyski r-r.

Zmienia się też DNA Tezeusza: z ambitnego książkowego e-commercu chcemy stać się zaawansowaną technologicznie platformą i niezależnym od Allegro marketplacem dla sprzedawców książki tradycyjnej i największą platformą subskrypcji książek elektronicznych w kraju. Dla realizacji naszej wizji potrzebujemy utalentowanych profesjonalistów z różnych dziedzin: e-commerce project managerów, programistów, marketingowców, analityków, managerów średniego i wyższego szczebla, handlowców.

W związku z tym poszukujemy utalentowanej i mądrej osoby na stanowisko:

IT Project Manager – e-commerce

Miejsce pracy: Lubień (pow. myślenicki)

Opis stanowiska pracy:

Oczekujemy:

Mile widziane:

Oferujemy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.  Zapraszamy do aplikowania osoby z okolic Krakowa. Po okresie wdrożenia istnieje możliwość przejścia na częściową pracę zdalną.