return to list

🤓 Specjalista ds. mediów społecznościowych

Undisclosed salary

🌍 Akademia Leona Koźmińskiego | Jagiellońska 57, Warszawa

🖥 https://www.kozminski.edu.pl/pl

#socialmedia, #marketing, #digital

Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi rekrutację na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Biuro Marketingu – Biuro Digital
Nr ref.: 17/ADM/BM_SM_2/21

Poszukujemy osoby, która zaopiekuje się naszymi mediami społecznościowymi.
Preferujemy kandydatów, którzy mają doświadczenie, szczególnie w zakresie wykorzystywania SM jako narzędzi analitycznych i reklamowych. Profile Uczelni prowadzimy po polsku i angielsku, więc poprawność językowa jest dla nas istotna.
Poszukujemy osoby samodzielnej i odpowiedzialnej. Dajemy dużą swobodę działania i możliwość rozwoju, ale w zamian oczekujemy inicjatywy i innowacyjnych pomysłów.
Nasze biuro to zgrany zespół różnych ludzi, którzy się lubią i wspierają w codziennej pracy. Jeśli jesteś otwarty/otwarta i umiesz dogadać się z każdym, to na pewno jesteś dobrym kandydatem!

Główne obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie CV do dnia 30.06.2021r. za pomocą formularza

Uprzejmie informujemy, że przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Akademię Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, 03-301 Warszawa, Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez Akademię Leona Koźmińskiego, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, przez czas trwania rekrutacji.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.
Dokumenty nie odebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.