return to list

🤓 Handlowiec ds. klientów biznesowych

Undisclosed salary

🌍 All Good S.A. | Słomińskiego 15/60, Warszawa

🖥 http://coffeedesk.biz/o-nas/

#B2B, #Sales, #Coffee

HANDLOWIEC DS. KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Coffeedesk to lider branży kawowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz kawowy omnichannel obejmuje sklep internetowy - dwie platformy online skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych, a także rozwijającą się, butikową sieć kawiarni. Financial Times umieścił nas na liście najszybciej rozwijających się firm w Europie (FT 1000). W ubiegłym roku zrealizowaliśmy prawie 170 tysięcy zamówień, które trafiły do 69 krajów. Nasz zespół tworzy 160 kawowych zapaleńców w trzech biurach – w Kołobrzegu, Szczecinie i Warszawie. Dostarczamy ludziom najlepszą kawę w sposób, który przekracza ich oczekiwania. Wierzymy w Supreme Service - obsługę klienta na najwyższym poziomie. 

Dbamy również o relacje biznesowe - dzięki otwartości, szczerości i bliskim relacjom staliśmy się wyłącznym dystrybutorem najbardziej rozpoznawalnych kawowych marek na świecie, takich jak Bialetti, Hario, Aeropress, Baratza czy Loveramics. W Coffeedesk lubimy ludzi. Każdy klient, partner i współpracownik jest dla nas wyjątkowy i robimy co w naszej mocy, żeby tak właśnie się czuł. Stawiamy na dynamiczny rozwój, ale angażujemy się też mocno działalność społeczną. Naszą misją jest kawowe przebudzenie, a wszystkie nasze działania chcemy prowadzić troszcząc się o zrównoważony rozwój i dobrostan osób, które na drugim końcu świata dbają o jakość trafiających do nas ziaren kawy.

Handlowiec ds. klientów biznesowych

Miejsce pracy: Warszawa/ Kołobrzeg/Szczecin

Nie wyobrażasz sobie dnia bez codziennej dawki kofeiny i adrenaliny? Uwielbiasz sprzedawać i czujesz, że to dziedzina, w której chcesz się nieustannie rozwijać? Wiesz jak zadbać o klienta, najbliższych współpracowników, a budowanie trwałych relacji to Twoja mocna strona? Jeżeli ponadto jesteś wizjonerem, masz odwagę i ambicję, żeby tworzyć z nami duże rzeczy, to szukamy właśnie Ciebie!
 
Do Twoich zadań będzie należeć:


Chcemy z Tobą pracować, jeśli:


Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

Zapraszamy do kontaktu osoby, również spoza  okolic Warszawy. Umożliwiamy również pracę w naszych pozostałych biurach (Szczecin i Kołobrzeg).