return to list

🤓 Menedżer ds. CRM / Marketing Automation

Undisclosed salary

🌍 Answear.com S.A | Aleja Pokoju 18, Kraków

🖥 https://answear.com

#email, #crm, #ecommerce

ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria ponad 400 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do zespołu!

Pracuj w firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi).

APLIKACJA NA STANOWISKO:
Menedżer ds. CRM / Marketing  Automation i Programów Lojalnościowych

Miejsce pracy: Kraków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w Polsce i na 6 innych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej za:

Główne zadania:

Oczekiwania:

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w "Aplikuj".
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.