return to list

🤓 Junior SEM Specialist

Undisclosed salary

🌍 Audience Network | Marszałkowska 89, p.9, Warszawa

🖥 http://audiencenetwork.pl

#SEMspecialist, #SEM

Chciałbyś/chciałabyś wykorzystać swoją wiedzę w praktyce i realizować międzynarodowe kampanie?  Jesteś osobą proaktywną, lubisz testować, optymalizować, ulepszać, a jednocześnie wiesz co to udział w wyświetleniach, CTR, współczynnik konwersji?

Dołącz do zespołu Audience Network! 

Jesteśmy częścią Cloud Technologies - jednej z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie, która specjalizuje się w Big Data Marketingu i posiada jedną z największych na świecie baz danych o użytkownikach Internetu. Jesteśmy pionierem Data Consultingu w Polsce. Realizujemy efektywne kampanie performance, wykorzystując precyzyjne dane o internautach i analitykę Big Data. Nasz zespół tworzą eksperci w dziedzinie marketingu internetowego i pasjonaci nowych rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w kampaniach online, którzy chętnie dzielą się wiedzą.

Poniżej znajdziesz link do case study, na podstawie jednej z naszych kampanii: http://www.audiencenetwork.pl/blog/post/Case_Study:_DMP_w_kampaniach_dla_lidera_turystyki_g%C3%B3rskiej_w_Europie_%C5%9Arodkowej_i_Wschodniej

Rozwiń swoją karierę - weź udział w projektach wykorzystujących analitykę Big Data i prowadź razem z nami innowacyjne kampanie!

Szukamy osoby, która:

Znajomość dodatkowych języków mile widziana :) 

Osoba na tym stanowisku będzie miała za zadanie:

Co zyskasz pracując u nas?


...a także wiele innych rzeczy, o których chętnie porozmawiamy podczas wspólnej kawy :)