return to list

🤓 Specjalista Email Marketing

Undisclosed salary

🌍 AUTENTI sp. z o.o. | Sobieszyńska 25, Warszawa

🖥 http://www.autenti.com

#e-commerce, #saas, #cloud


AUTENTI
to platforma do podpisywania dokumentów online. Budujemy Europejskie Centrum Usług Zaufania. Oszczędzamy czas, pieniądze, nerwy. Dbamy o środowisko i drzewa. Jesteśmy na ścieżce szybkiego wzrostu w Polsce i za granicą. Dołączając do naszego zespołu, masz szansę zostać jedną z kluczowych osób, dzięki której europejskie firmy staną się “paperless”. Rynkową potrzebę naszych rozwiązań potwierdza stale rosnąca liczba klientów iją liczne nagrody w tym m.in.: Wolves Summit, e-Commerce Polska Awards Innowacja Roku, Startupy w Pałacu oraz ostatnio zdobyte AULERY 2019! Zmieniaj z nami otaczającą nas rzeczywistość! Dołącz do nas i rozwijaj swój potencjał w roli:SPECJALISTA EMAIL MARKETING

Miejsce pracy: WarszawaW zakres Twoich przyszłych obowiązków wchodzą zadania z obszaru e-mail marketingu, tworzenie treści dla innych kanałów komunikacji, analiza oraz inne projekty rozwojowe.


Opis kluczowych zadań:Profil kandydata/ki :


Dodatkowe atuty:


Oferujemy:

Dowiedz się o Nas więcej na:  www.autenti.com


 Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję, kompetencje  duże doświadczenie na rynku internetowym. Chcemy zrewolucjonizować działalność przedsiębiorstw w kraju i za granicą, dlatego stworzyliśmy platformę do autoryzacji dokumentów oraz zawierania umów przez internet. Tworzymy w Autenti nowatorskie projekty. Pracujemy z zamiłowania do technologii, którą wykorzystujemy, aby budować efektywne modele biznesowe dla naszych Partnerów. Nasze zespoły tworzą najlepsi specjaliści w swoim fachu, którzy chętnie dzielą się wiedzą. Dołącz do nas!