• Wszystkie ofertyKoszwałyInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier Spawalnik (IWE)
    Inżynier Spawalnik (IWE)
    new
    Inżynieria
    Base Group sp. z o.o.

    Koszwały
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    certyfikat IWE

    język angielski

    proces spawania

    Mile widziane

    VT2

    PT2

    IWI

    Opis stanowiska

    Base Group Sp. z o.o. z siedzibą w Koszwałach, gm. Cedry Wielkie jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych.

    Do naszej firmy będziesz mieć świetny, szybki i bezkorkowy dojazd trasą S7 (obwodnica południowa Gdańska) - od Dworca Głównego w Gdańsku 15 minut!

    Zakres obowiązków

    • Szkolenie i egzaminowanie wewnętrzne spawaczy, nadzór nad certyfikowaniem i uprawnieniami spawaczy.
    • Wdrażanie nowych technologii spawania.
    • Rozwój systemu kontroli procesów spawalniczych oraz systemowy nadzór nad procesem spawania poprzez realizowanie obchodów spawalniczych produkcji.
    • Opracowywaniem dokumentacji spawalniczej, jak np.: WPS, WPQR, Weld Plan, Weld Log, Instrukcje technologiczne.
    • Przeprowadzanie spawalniczych prób roboczych i testów produkcyjnych.
    • Nadzór nad niezgodnościami spawalniczymi, analizowanie przyczyn występowania niezgodności oraz wdrażanie działań korygujących i prewencyjnych.

    Poszukiwane kompetencje

    • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku: Mechanika i budowa maszyn, Technologia produkcji, Inżynieria materiałowa lub pokrewne.
    • Uprawnienia IWE/EWE.
    • Mile widziane uprawnienia VT2, PT2, IWI.
    • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku w dziale nadzoru spawalniczego w firmie produkcyjnej lub obszarze pokrewnym .
    • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego.
    • Zaawansowana znajomość rysunku technicznego.
    • Doświadczenie we wdrażaniu technologii spawania WPQR.
    • Doświadczenie w nadzorze nad certyfikacją i uprawnieniami spawaczy.
    • Doświadczenie w szkoleniu spawaczy lub organizacji takich szkoleń.
    • Znajomość norm: PN EN ISO 15614, PN-EN ISO 9606, PN-EN ISO 3834-2, PN-EN-ISO-14732, PN-EN 1090, PN-EN 15085.
    • Chęć i umiejętność współpracy w zespole.
    • Zdolność analitycznego myślenia.

    Oferujemy

    • Stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku w intensywnie rozwijającej się firmie z branży metalowej
    • Wynagrodzenia złożone z podstawy i premii - regulaminowej rozliczanej kwartalnie (budżet premii 10% wynagrodzenia zasadniczego kwartalnego)
    • Możliwość doskonalenia zawodowego - finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
    • Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji
    • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta Multisport)
    • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą bazą kursów
    • Imprezy integracyjne