return to list

🤓 New Business Developer

4 000 - 7 500 PLN netto

🌍 Bee Talents | Matejki 46/3, Poznań

🖥 https://beetalents.com/pl/

#Sales, #HR, #IT

Cześć, nazywamy się Bee Talents, jesteśmy organizacją remote-first i od ponad pięciu lat zajmujemy się budowaniem zespołów w branży IT na całym świecie. Zmieniamy świat IT i świat rekrutacji, wyznaczając nowe standardy w każdym obszarze, w jakim działamy - od codziennej komunikacji poprzez candidate experience po “time to hire”.
 
CO ROBIMY NA CO DZIEŃ?

Nasze główne usługi to RPO (Recruitment Process Outsourcing), rekrutacje w modelu retainer fee + success fee, marketing rekrutacyjny oraz szkolenia, które sprzedajemy pod marką Rocket Hive. Z naszych rozwiązań korzystają zarówno firmy, które posiadają swoje działy IT, jak i te, które je dopiero budują. Dołączając do zespołu będziesz mieć okazję pracować zarówno z szybko rozwijającymi się startupami z okładki Forbesa, największymi software house'ami w Polsce, firmami produktowymi, jak i rosnącym gronem klientów korporacyjnych. Nasi partnerzy to firmy zarówno polskie, jak i zagraniczne, więc przekrój i możliwości na zdobycie doświadczenia jest naprawdę sporo.
 
TWÓJ ZESPÓŁ:

Dołączysz do zespołu Business Development, który na dzień dzisiejszy składa się z 4 osób - Maćka - Head of Business Development, Kasi - Business Developer, Pawła - Business Developer oraz Bartka - Marketing Specialist, w nieoceniony sposób wspiera nas też Ola - CEO.
 
TWOJE WYZWANIE:

W 2020 roku wdrożyliśmy wiele nowych działań w zespole BizDev - min. content marketing, marketing automation czy kampanie reklamowe, ale to też rok, kiedy uporządkowaliśmy outreach i opracowaliśmy proces budowania relacji i pozyskiwania nowych klientów. Poskutkowało to znacznym wzrostem liczby zapytań ofertowych, a wiele rzeczy czeka jeszcze na wdrożenie

Naszym planem jest zwiększenie sprzedaży o 100% pod kątem wartości i liczby leadów, do końca Q4 2021.

W związku z tym, zdecydowaliśmy się rozdzielić obowiązki Business Developera na dwa stanowiska - New Business Developera skupionego na pozyskiwaniu nowych klientów i Account Managera skupionego na obsłudze zapytań ofertowych i obecnych klientów.
 
TWÓJ TYPOWY DZIEŃ:

Być może zacznie się w biurze lub Twoim domu przed komputerem - tam odbywa się większość naszej pracy, ale równie dobrze może to być Warszawa, Kraków, Poznań, Paryż czy Berlin - rola New Business Developera na pewno jest bardzo dynamiczna.

Typowa godzina startu to 9:00, bo o tej godzinie mamy spotkanie "Sales Meeting", na którym zespół BizDev spotyka się z zespołem Rekrutacji. Ustalamy wtedy plan działania, priorytety i dostosowujemy oferty.
Następnie czeka Cię 5-10 minutowy stand-up, gdzie opowiadamy o tym co zrobiliśmy poprzedniego dnia, co zrobimy dziś i jakie mamy blokery.
Oba spotkania pozwalają nam być zawsze on-track, wiedzieć co się dzieje w zespole i kontrolować swój progres.
 
Priorytetem na resztę dnia będą spotkania i rozmowy z potencjalnymi klientami i partnerami i to one wyznaczą jego rytm. Pozostałą część, przeznaczysz na outreach - czyli dotarcie do potencjalnych klientów, social selling - budowanie marki i relacji za pomocą social media, kontakt z tzw. warm leads, czyli osobami, które miały już styczność z Bee Talents, ale nie zdecydowały się jeszcze na współpracę. Na pewno trochę czasu poświęcisz też na przygotowywanie się do konferencji, meetupów czy prezentacji z których część, mamy nadzieję samodzielnie poprowadzisz.
 
Jednym zdaniem - będziesz swego rodzaju Front-(wo)men Bee Talents.
 
Cały zespół BizDev jest też zaangażowany w tworzenie nowych usług, wyznaczanie celów, opracowanie USP czy nawet planowanie i weryfikację strategii organizacji, także będziesz mieć też w tym swój udział. Wierzymy, że teamwork, wspólne decyzje i działanie są podstawą do osiągania najlepszych rezultatów.
 
NARZĘDZIA JAKIMI BĘDZIESZ DYSPONOWAĆ:


Twoje zadania jako New Business Developera:


Metryki jakie będą dla Ciebie istotne:


Aby sprawdzić się w tej roli powinnaś/powinieneś:


Dobrze jeśli dodatkowo:


Dołączenie do naszego ula oznacza:


Chcemy Cię zaprosić do współtworzenia z nami firmy, która jest ogniwem łączącym świat technologii z HRem.  W wielu obszarach podążamy własnymi ścieżkami i jesteśmy zdecydowanymi pionierami jak np. RPO w IT czy Marketing Rekrutacyjny, dlatego dużo bardziej istotne będzie dla nas odpowiednie nastawienie i osobowość, niż lata doświadczenia. 

Aplikuj do nas i daj się poznać!