return to list

🤓 Graphic Designer

4 000 - 7 000 PLN netto

🌍 Beeffective | Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia

🖥 http://www.beeffective.pl

#contentdesigner, #graphicdesigner, #socialmedia

Bzzz 🐝 czy jest tu Graphic Designer chętny do pracy w Beeffective? 

 Jesteśmy agencją digital marketingu z Gdyni. Kreujemy wizerunek, produkujemy content, dążymy do wzrostów sprzedaży, wypełniamy zapotrzebowanie Klientów na usługi najwyższej jakości i dbamy o dowożenie konkretnych efektów. Na rynku działamy już ponad 6 lat, cały czas śledząc trendy, analizując to, co dzieje się wokół i zdobywając najświeższą wiedzę w zakresie kampanii internetowych oraz komunikacji w social media. Stawiamy na kreatywność, efektywność i rozwój. A jeśli o rozwoju mowa – właśnie szukamy osoby, która zasili nasze szeregi!

 Kogo szukamy?

Kogoś, kto ma kreatywną duszę, poczucie estetyki i wyrazisty styl! Jeśli projektowanie graficzne to Twoja pasja, możesz potwierdzić to swoim portfolio, a ponadto w Twoje DNA wpisana jest chęć rozwoju i gotowość do zdobywania kolejnych leveli własnych umiejętności – dołącz do nas i spróbuj swoich sił w naszej pasiece!

 
Co będzie należało do Twoich obowiązków?
 
Co cechuje idealnego kandydata?
 
Co oferujemy?
 

Jeśli…

Masz kreatywną duszę, posiadasz zdolności graficzno-artystyczne potwierdzone portfolio, a Adobe Illustrator i Photoshop CC nie mają przed Tobą tajemnic – APLIKUJ!


*Chcielibyśmy zapoznać się z Twoimi dotychczasowymi dokonaniami, dlatego poza tradycyjnym CV, wyślij nam swoje portfolio, link do Behance, linki do profili w mediach społecznościowych lub coś, co przybliży nam Twoją umiejętność tworzenia i projektowania oraz poczucie estetyki.