return to list

🤓 SEO & PR Manager

Undisclosed salary

🌍 Better Collective Poland | Rakowicka 15A, Kraków

🖥 https://bettercollective.com/

#GoogleAnalitics, #PR, #SEO

Jeśli jesteś pasjonatem sportu oraz znasz się na tworzeniu treści związanej ze sportem oraz strategii jej publikacji – to stanowisko jest dla Ciebie!

Better Collective to międzynarodowa, wielokrotnie nagradzana firma z branży marketingu afiliacyjnego, która zapewnia użytkownikom najlepsze wrażenia z gry i obstawiania wyników sportowych dbająca o większe bezpieczeństwo i transparentność treści bukmacherskich.

Do Better Collective Poland poszukujemy osoby na stanowisko SEO & PR Manager.

KOGO DOKŁADNIE SZUKAMY:

Do stałej współpracy szukamy dynamicznej, aktywnej i pozytywnej osoby, która z energią będzie angażować się w życie redakcji, realizować cele i budować zespół redakcyjny. 

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie ulepszanie wydajności SEO grupy produktów: seriea.pl, primeradivision.pl, kadra.pl, wislakrakow.com i g⚽️al.pl oraz kanałów social media promujących w/w serwisy.

Jako SEO & PR Manager będziesz odpowiedzialny/a za:


Będziesz podlegać naszemu Dyrektorowi BC Poland, współtworząc nasz Content Team odpowiedzialny za całą grupę naszych portali i strategię SEO Better Collective.

NASZ KANDYDAT


O OFERUJEMY:

Pracę na stanowisku SEO & PR Manager w małym zespole (7 osób), który dopiero definiuje strategię swoich działań. Możesz mieć realny wpływ na jej tworzenie, wnosić swoje pomysły i je realizować.
Oferujemy stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę.

Nasze benefity pozapłacowe to:

JAK APLIKOWAĆ:

Aplikacje przyjmujemy tylko przez stronę internetową.