return to list

🤓 Digital Marketing Expert

Undisclosed salary

🌍 Brainhub Sp. z o. o. | ul. Górnych Wałów 26, Gliwice

🖥 http://brainhub.eu

#ContentMarketing, #SocialMedia, #DigitalMarketing

W Brainhub zajmujemy się budowaniem najlepszych aplikacji webowych, mobilnych i desktopowych w JavaScript. Współpracujemy z Klientami z różnych kontynentów, wszystkie nasze projekty są tworzone na potrzeby rynków zagranicznych.

Przez ostatnie 3 lata urośliśmy  z 4 -> 43 genialnych osób i stale powiększamy team.
Obecnie poszukujemy osoby,  do niewielkiego zespołu sprzedażowo - marketingowego (Growth), która wesprze nas w pozyskiwaniu zagranicznych Klientów.

Celem zespołu jest generowanie sprzedaży oraz wzrostu firmy poprzez działania marketingowo - sprzedażowe. Poza Brainhub planujemy także inwestować w startupy/sideprojecty,  w których nasza niezależna jednostka (Growth Team) będzie miała też swój udział, a Ty będziesz jej częścią.

Szukamy osoby proaktywnej, z bardzo wysoką kulturą pracy, która potrafi rozwiązywać problemy. Twoja praca będzie polegała na szukaniu nowych taktyk i działań marketingowych oraz zarządzaniu freelancerami, w celu pozyskiwania ciekawych i światowych projektów dla naszych developerów.
Cała komunikacja oraz content dla naszych Klientów jest tworzony w  języku angielskim.

Poniższe wymagania opisują bardzo szeroko działania marketingowe, nad którymi obecnie pracujemy. Szukamy zapalonego eksperta, który będzie czuć się dobrze w kilku z wymienionych obszarów (nie musisz znać się świetnie na każdym z powyższych zagadnień).

ZADANIA:

WYMAGANIA:

OFERTA:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: start@getbrainhub.com