return to list

🤓 Account Manager

Undisclosed salary

🌍 Brand Backup sp. z o.o. | Kamienna 43D, Krakow

🖥 http://www.brandbackup.pl

#account, #manager

👉 Kto: Brand Backup
🌏 Gdzie: Kraków
🦸‍♀️🦸‍♂️ Stanowisko: Account Manager

Wiemy, że lubisz pracować z ludźmi. Posiadasz tą łatwość w budowaniu relacji, a przy tym jesteś osobą solidną, na której zawsze można polegać. Właśnie dlatego chcemy Cię poznać. 

Tworzymy zespół kreatywnych specjalistów doświadczonych w szybkiej realizacji projektów z zakresu marketingu i trade marketingu. Naszym celem jest realne wsparcie w codziennej pracy projektowej Managerów pracujących z największymi markami polskimi i międzynarodowymi. Nasza praca to kombinacja ambitnych wyzwań z satysfakcją dawania wsparcia naszym Klientom.

Dołącz do naszej ekipy jako Account Manager

Czym u nas zajmuje się Account Manager?  

To osoba łącząca Klienta z Agencją. Pracuje bezpośrednio z Klientem, poznając jego potrzeby i zapewniając codzienne wparcie w realizacji projektów. Z drugiej strony działa z zespołem Agencji, realizując projekty Klientów. 

Co jest kluczowe w tej pracy? 

  
*  Niezbędna jest również płynność w komunikacji w języku angielskim. 

Na co możesz liczyć?  

Na świetną atmosferę pracy w otoczeniu wielu ciekawych osobowości w biurze blisko centrum Krakowa. Na wsparcie osób bardziej doświadczonych oraz pomocną dłoń zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Na otwartość, nieograniczone możliwości rozwoju oraz ambitne i ciekawe projekty dla największych marek polskich i zagranicznych. Na atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twoich potrzeb.