return to list

🤓 Senior Account Manager

4 000 - 8 000 PLN brutto

🌍 Brand Backup | Kamienna 43D, Kraków

🖥 http://www.brandbackup.pl

#marketing, #agencja, #account

👉 Kto: Brand Backup
🌏 Gdzie: Kraków
🦸‍♀️🦸‍♂️ Stanowisko: Senior Account Manager

Agencja Brand Backup to zespół kreatywnych specjalistów doświadczonych w szybkiej realizacji projektów z zakresu marketingu i trade marketingu. Naszym celem jest realne wsparcie w codziennej pracy projektowej Managerów pracujących z największymi markami polskimi i międzynarodowymi. Nasza praca to kombinacja zaufania, ambitnych wyzwań, szybkiego działania oraz satysfakcji dawania wsparcia naszym Klientom i sobie nawzajem.

Dołącz do naszego Zespołu jako Senior Account Manager

Czym zajmuje się Sr Account Manager?  

Sr Account Manager jest osobą odpowiedzialną całościowo za wybranych Klientów Agencji. Pracuje bezpośrednio z Klientem, poznając jego potrzeby, zapewniając codzienne wparcie, dbając o wysoki poziom satysfakcji ze współpracy oraz prognozując przyszłe oczekiwania Klienta. Z drugiej strony działa z podległym zespołem Account Managerów obsługujących danego Klienta oraz zespołem produkcyjnym Agencji. 

Co jest kluczowe w tej pracy? 

 

 
*  Niezbędna jest płynność w komunikacji w języku angielskim. 

Na co możesz liczyć?  

Na świetną atmosferę pracy w otoczeniu ciekawych osób w biurze blisko centrum Krakowa. Możliwa jest również praca w trybie Home Office oraz w systemie mieszanym. Możesz również liczyć na wsparcie Zespołu oraz pomocną dłoń zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Na otwartość, nieograniczone możliwości rozwoju oraz ambitne i ciekawe projekty dla największych marek polskich i zagranicznych. Na atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twoich potrzeb.

Jeżeli powyższy tekst makes sens to You - skontaktuj się z nami wysyłając CV. Odpowiemy wybranym kandydatom. Do zobaczenia.