return to list

🤓 Sales Manager

5 000 - 6 500 PLN brutto

🌍 CulinaryON Sp. z o.o. | Plac Trzech Krzyży 10/14, Warszawa

🖥 https://culinaryon.pl/

#salesmanager, #B2bsales, #Sales

Job description

Leading Team building company operating under CULINARYON, PAINTON and EPIC brands.
We provide team experiences that leverage on moments of (E) Engagement, (P) Pride, (I) Insight and (C) Connection. Present in Singapore, Moscow, St.Petersburg, Bucharest and Warsaw, we provide more than 5000 events per year with more than 100.000 participants.

OUR LOCATIONS:


OUR SERVICES:


For our office in Warsaw, we are looking for passionate sales professionals, those who sincerely love their job!

What you'll do:


Job requirements

Our friendly family needs a talented sales manager who:


And for dessert ... what do we offer?


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Culinaryon Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Zgadzam się na przetwarzanie przez Culinaryon Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Administratorem Danych Osobowych jest Culinaryon Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pl. Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa. Informujemy, że będziemy przetwarzać dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko podane w ogłoszeniu. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji są przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych. Podanie w aplikacji danych osobowych, w zakresie szerszym niż wskazany w art. 22 (1) Kodeksu pracy jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo m.in. dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, a także wycofania zgody na ich przetwarzanie. Dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu zakończenia rekrutacji, a także przez okres 3 miesięcy od dnia jej zakończenia, zaś w przypadku zgody na wzięcie udziału w przyszłych rekrutacjach - nie dłużej niż przez 12 miesięcy od dnia wyrażenia zgody w przesłanej aplikacji. Dane osobowe mogą zostać przekazane do innych państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), a także podmiotom które wspierają nas w prowadzeniu i organizacji procesu rekrutacji.