return to list

🤓 Specjalista ds. e-marketingu

3 500 - 5 000 PLN brutto

🌍 Dear Eco | Lindego 7c,, Kraków

🖥 https://deareco.com/

#marketing, #emarketing, #socialmedia

 Na pierwszy rzut oka możemy wyglądać niepozornie. Przecież jesteśmy małą firmą, a rynek pełen jest marek odzieżowych dedykowanych najmłodszym odbiorcom. Jest jednak kilka szczegółów, które sprawiają, że jesteśmy inni, wyjątkowi. Firma Dear Eco została stworzona z pasji i poszukiwań nieszablonowych rozwiązań. Zrodziła się z potrzeby przygotowania czegoś, czego nie można było znaleźć na polskim rynku – ubranek organicznych przeznaczonych dla dzieci od chwili narodzin do 18 miesiąca życia. 
Tworząc nasze projekty nie korzystamy z utartych schematów. Nie korzystamy z nich również dobierając osoby do współpracy. 
 
Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:
 
Specjalisty ds. e-marketingu
 
Miejsce pracy: Kraków
 
Szukamy kogoś niezwykłego, bo niezwykle wyjątkowi są nasi klienci. Wymarzyliśmy sobie współpracownika, który pomysłami będzie wyprzedzał epokę, którego spektakularne Facebookow´e akcje obiją się echem we wszechświecie, a Instagram zapłonie od wysyłanych do nas serc. 
Szukamy idealnego połączenia wrażliwości na piękno z umiejętnościami analitycznymi w jednej osobie…  w Twojej osobie?
 
Tak, jeżeli:

 
Mamy klientów na całym świecie, często wyjeżdżamy na międzynarodowe targi, więc powinieneś się swobodnie komunikować w języku angielskim, interesować się modą i być otwartym na nowe wyzwania. 
Daj się poznać JZaskocz, zaintryguj, przekonaj, że właśnie Ty powinieneś/powinnaś dołączyć do naszego zespołu. Nie szukamy pracownika, tylko wyjątkowej osoby o niebagatelnych umiejętnościach i chęciach. Zwróć naszą uwagę – wyślij nam „próbkę” Twojej pracy. Ukaż nam swój potencjał i to, co możesz wnieść do naszego zespołu.
 
Zadania:

 
Otrzymasz od nas:

 
Prześlij nam swoje CV oraz próbki Twojej pracy na maila: info@deareco.com
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Scan Concept Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.