return to list

🤓 Asystent/ka ds. Marketingu z j. fran.

Undisclosed salary

🌍 Delabie | Chałubińskiego 8, Warszawa

🖥 https://www.delabie.pl/

#francuski, #marketing, #asystentka

Firma DELABIE jest producentem profesjonalnej armatury oraz urządzeń do sanitariatów ogólnodostępnych w budynkach użyteczności publicznej (szpitale, stadiony, lotniska, szkoły, więzienia…). Jesteśmy częścią francuskiej, rodzinnej grupy, która istnieje od 90 lat. Będąc liderem w Europie, każdego roku notujemy znaczny wzrost aktywności w obszarach związanych z oszczędnością wody, służbą zdrowia i produktami dla osób niepełnosprawnych. Grupa DELABIE (450 osób) eksportuje produkty z Francji do ponad 90 krajów, między innymi poprzez swoich 9 filii na świecie.

W ramach rozwoju naszej filii w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta(ki) ds. Marketingu z językiem francuskim (K/M), która dołączyłaby do naszego działu. W dziale marketingu dołączysz do międzynarodowego zespołu 20 osób. Proponujemy pracę w innowacyjnej firmie oraz uczestnictwo w ambitnych projektach. Z długoterminową i dobrze określoną strategią oraz w motywującej i pasjonującej atmosferze pomagamy w rozwijaniu kompetencji naszych pracowników.

Spędzisz rok w siedzibie Grupy we Francji, w mieście Friville, a następnie dołączysz do zespołu w Polsce, w Warszawie.

STANOWISKO:

Po okresie szkolenia, osobie zatrudnionej zostaną powierzone następujące obowiązki:


PROFIL:


OFERTA:


Kontakt:

Zapraszamy do wzbogacenia doświadczenia w marketingu w firmie, która docenia pracowników i ich zaangażowanie. Jesteśmy pewni, że nasze atrakcyjne warunki będą odpowiadały Państwa oczekiwaniom i ambicjom.

Prosimy o wysyłanie kandydatur w języku polskim i francuskim (CV + list motywacyjny + zdjęcie)  poprzez przycisk APLIKUJ