return to list

🤓 UX/UI Designer

8 000 - 11 975 PLN netto

🌍 eFresh Sp. z o.o. | Grunwaldzka, 52, Poznań

🖥 http://www.efresh.com.pl

#pm, #ecommerce, #b2b

O nas:

Nowy eFRESH to nie jest zwykła agencja digitalowa. Stawiamy na wysokiej klasy doradztwo biznesowe, budowę strategii, a dopiero potem na wdrożenie. Pracujemy przy dużych projektach E-Commerce (B2C i B2B), doradzamy największym firmom w swoich sektorach jak podnosić swoje wyniki. Szukamy do naszego zespołu prawdziwych talentów, którym nie straszne żadne wyzwanie. Jeżeli szukasz ciekawych i dużych projektów oraz chcesz mieć realny wpływ na kulturę organizacyjną w eFRESH to dołącz do nas.

Kogo szukamy?

Praca w eFRESH ma być przedewszystkim przyjemnością. Chcemy by pracowały u nas osoby, które będą zajmować się tym na czym się znają i w czym dobrze się czują, dlatego szukamy fajnego człowieka który ma doświadczenie w projektowaniu stron www/E-Commerce oraz aplikacji webowych (min. 3 lata). Artysty, który dobrze zna się na technologii i jej możliwościach. Jeśli masz doświadczenie poparte portfolio i jesteś nastawiony na sukces oraz chcesz się rozwijać, to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

Czego możesz się po nas spodziewać?

Twoje zadania:

Wymagania:

Czego oczekujemy:

Co dajemy w zamian?:

Jak wygląda rekrutacja?

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się bezpośrednio i umówimy na spotkanie. U nas decyzję podejmuje się szybko. Zazwyczaj już po pierwszym czasami po drugim spotkaniu, wiemy czy kandydat ma odpowiednie doświadczenie i czy będzie pasował do eFRESHA.

Powodzenia! Czekamy na Ciebie!