return to list

🤓 Copywriter do projektów SEO

2 800 - 3 800 PLN brutto

🌍 EksperciMarketingu.pl | Grabskiego 15/10, Wrocław

🖥 http://ekspercimarketingu.pl

#seo, #copywriting

Poszukujemy kandydatkę (lub kandydata) na stanowisko copywritera (teksty związane z pracami SEO i zwiększaniem zasięgu serwisów w wynikach organicznych).

Oczekujemy:
- poprawnej polszczyzny i znajomości zasad ortografii
- chęci rozwoju w różnych obszarach - współpracujemy z różnymi klientami, chęć poznawania ich, ich produktów, a także potrzeb zakupowych ich klientów to ważny aspekt tej pracy
- umiejętności poszukiwania informacji w internecie
- ciekawych tekstów - dla celów SEO powinny być łatwe w odbiorze i dawać konkretne odpowiedzi - w 99% przypadków te odpowiedzi już da się odnaleźć w internecie, istotą jest lepsze ich opracowanie i zaprezentowanie (np. w serii uporządkowanych krótkich artykułów)
- możesz być Juniorem w temacie copywritingu

Mile widziane (ale chętnie Cię nauczymy):
- doświadczenie z agencji SEO lub z projektów SEO
- wiedza związana z marketingiem internetowym lub chęć jej zdobywania (wesprzesz wtedy wewnętrzne projekty merytorycznymi treściami)
- znajomość narzędzi SEO - np. Senuto, Semstorm i umiejętność ich wykorzystania
- umiejętność poszukiwania i doboru słów kluczowych - w np. wyżej wymienionych narzędziach, ale też Search Console, Keyword Planner, czy innych
- zainteresowanie Facebookiem, Facebook Ads, Google Ads

Oferujemy:
- całkowicie zdalne zatrudnienie - tak jest zorganizowana nasza firma, możesz więc pracować z dowolnego miejsca, gdzie masz solidny internet pozwalający na stałą widekonferencję
- umowę o pracę
- możliwość udziału w szkoleniach marketingowych w ramach czasu pracy
- możliwość udziału w wybranych konferencjach branżowych
- pracę w godzinach 7-17, możliwość realizacji 9h dnia pracy od pn-czw, aby w piątek skończyć o 12
- jeśli chcesz pracować na firmowym komputerze dostarczymy Ci nowy sprzęt i dodatkowy monitor do pracy

UWAGA!
Wysyłając swoje CV załącz przykładowy tekst i informacje o czasie, w jakim udało Ci się go napisać (razem z wyszukiwaniem informacji), nie jest ważne dla nas to, ile piszesz znaków na godzinę, ważne dla nas jest to, jaki tekst potrafisz napisać w oczekiwanym czasie. Jeśli w ogłoszeniu widzisz błędy interpunkcyjne lub ortograficzne, to zgłoś je, wysyłając CV.

Na zgłoszenia odpowiadamy do 07.08.2020, jeśli do tego czasu się nie odezwiemy, to znaczy, że zdecydowaliśmy się na innego kandydata. Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za zgłoszenia.